SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Junior Dos Santos vs Alistair Overeem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39132

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Z Lesnarem miał z drugiej strony rzecz jasna opuszczone łapy i rozkrok jakby go pitbull użarł w słabiznę - bo największe zagrożenie ze strony Lesnara to było obalenie.

Z JDS-em taka poza samobójcza dosyć.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Modboy co na odwrót? JDS jest tak niedoceniany że masakra. Ja już o tym trąbiłem zanim titleshota dostał, że jedzie jak czołg bo każdym co mu dadzą z czołówki a zawsze sie ktoś znalazł co pyerdolił że nie zasługuje bo tamto czy śramto, dostał w końcu TS, pokonał Caina zgodnie ze swoim planem na początku pierwszej rundy to ludzie piszą że nic nie pokazał

Nawet staredowna w oktagonie nie było.

Licze, że JDS jednocześnie skończy Overeemanie i zyska uznanie w oczach wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Teraz to się dopiero walka szykuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sie tak nie napalajcie bo za pierwszą runde to nie wyjdzie, i znowu będą zawiedzeni fani "o nie beznadziejna walka za szybko skończona ma jest gupie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 580 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7237
Jeden i drugi jak przy*****oli to zabije..
tyle, że jds ma tylko rece, a ali ręce,nogi i kolana
ta walka będzie o tyle zaje**sta, ze po prostu nie idzie jej przewidzieć.. jak dla mnie wygrać może każdy 50/50..

Nie zaczniesz Dzisiaj - Nie zaczniesz Nigdy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
JDS niedoceniany? 3/4 opinii w necie to "JDS zabije koksa", więc gdzie tu underrating?
Ja bym powiedzial, ze to Reem jest niedoceniany, bo ciagle sie słyszy ze a to walczył z kelnerami od paru lat, a to z Werdumem dostawal, a to walczył z wrakiem Lesnara, a to coś jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Reem walczył z kelnerami od paru lat, z Werdumem dostawal, walczył z wrakiem Lesnara"

Advert wyciąłem niepotrzebne słowa z Twojej wypowiedzi, teraz to jakoś wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7271
eeeeee tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
80-20 dla JDS daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ciezka walka do wytypowania, obu bardzo lubie. Stawiam 50:50, ale raczej jestem za Alim
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fight For Japan: Genki Desu Ka Omisoka 2011 LIVE

Następny temat

Dream Genki Desu Ka! - wyniki

WHEY premium