SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Josh Barnett wraca do PRIDE!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Szef PRIDE Nobuyuki Sakakibara oświadczył, że Josh Barnett wystąpi na gali PRIDE 30, która odbędzie się w październiku. Powiedział też, że jeżeli Mirko Crocop wygra w sierpniu z Fedorem, wówczas jego walka z Barnettem właśnie na tej gali będzie bardzo prawdopodobna.

Źródło: www.puroresupower.com
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Tankman. Tak z ciekawosci: Cwiczysz cos, czy jestes tylko fanem SW. Bo zarzuty, ktore stawiasz Mirkowi sa nie namiejscu. Myslisz, ze tak latwo przerwac walke dwoch kogutow, nawet wchodzac miedzy nich? Z wymienionych sytuacji nie widzialem tylko tej z Silva. Uwazam Mirka za rownego jegomoscia a zarzuty pod jego adresem sa moim zdaniem chybione.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
Ciekawe jak by się to potoczyło gdyby wtedy nie doznał kontuzji barku?W walce z Mirko aktualnie nie ma raczej szans.Fajnie jego walka mogłaby wyglądać z Fedorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Jezeli Fedor wygra z Crocopem to Josh takze ma duze szanse z nim wygrac. W pierwszej walce Filipovic vs Barnett z listopada 2004 roku Josh zaczal walke na swoja korzysc, bardzo agresywnie a Mirko nie mogac zatrzymac jego natarcia desperacko wypalil highkicka, ktorego Josh uniknal, Crocop sie wypiepszyl a Barnett wyladowal w jego gardzie i ... odklepal. Mirko mial przesrana pozycje, bo Josh z gardy swietnie sobie radzi. Ta walke "Babyface Assassin" mogl skonczyc na swoja korzysc, gdyby nie ta feralna kontuzja. Jezeli mialo by dojsc do rewanzu to jestem za Josh'em, bo moim zdaniem przydalby sie ktos kto wreszcie zamknie Crocopowi gebe i moze wtedy Mirek przestanie gadac jaki to jest swietny. Przed Barnett'em moze to zrobic takze Fedor i bylbym mu za to bardzo wdzieczny...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7056
ja mysle ze do tej walki nie dojdzie bo fedor naprawi tak crocopa ze ten bedize mieal troszke przerwy w startach pozatym mam nadzije ze Josh skopie crocopowi dupsko za to jak go obil w momencie gdy klepal po kontuzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
To nie pierwszy raz kiedy Crocop zachowuje sie po chamsku. W walce z Yamamoto na Pride Bushido, Yoshihisa zaraz na poczatku wyciagnal reke do Mirka (szacunek) a Filipovic od razu walnal lowkick nie podajac reki japonczykowi. Podobna akcja byla po walce z Wandem Silva: sedziowie oglaszaja remis, Wand podchodzi do Mirka i chce mu podac reke (podziekowac za walke) a Filipovic odwraca sie do niego plecami i odchodzi. Czesto tez widzac, ze przeciwnik nie jest juz zdolny do dalszej walki musi go DOBIC, przyklady: walka z Dos Caras Jr., walka z Colemanem czy wlasnie z Josh'em Barnett'em. Kiedys bardzo lubilem Crocop'a, ale stracil w moich oczach za te wszystkie wybryki. Fedor by brutal Gn'P !

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Zgadzam się, również mam nadzieję, że Fedor pokaże mu, że jego obrony przed obaleniami nadal nie są, tak jak pewnie Mirko zaczął uważać po ostatnich starciach, doskonałe i dostanie parenaście bomb z gardy na otrzeźwienie. Tytuł mistrza póki co mu się NIE NALEŻY i mam nadzieję, że go nie zdobędzie.

Jeśli doszłoby do walki z Barnettem to będę za Joshem. Bardzo podobały mi się jego występy w UFC i mam nadzieję, że mimo tej feralnej kontuzji w walce z Cro Cop'em jednak pokaże na co go stać i wedrze się do czołówki wagi ciężkiej.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Mnie też się wydaje,że Crocop jakiś taki nabzdyczony łazi wciąż.Nie jestem wielkim fanem Fedora,ale będę zadowolony,jak zamknie gębę krnąbrnemu Chorwatowi.Brutal g`n`p,a jeszcze lepiej jakby dostał takiego loda jak od Radlemana

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
Wiem jak wyglądało starcie Mirka z Barnettem dlatego mówie że ciekawe jak by się skończyło.Ja uważam że Barnett nie ma z nim szans,a pozycja w której byli po tym jak Crocop się sam obaliłnie była żadną szczególną(garda)i Mirko już nie raz z takich wychodził(np.Takada,Saku,Ron h2o).Jeżeli chodzi o Fedora to jesli Cro-cop go nie pokona to już chyba nikt tego nie zrobi.
Chyba że Rickson po tym jak poskłada w parterze Silve
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Takada, Saku, Ron "H2O" Waterman nie sa z gardy tak niebezpieczni jak Fedor czy Barnett. To inna klasa zawodnikow.

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Zabawnie się czyta te wasze posty o tym jaki to cham z Mirka Skąd wy bierzecie te opinie? Na sherdogu często się z tym spotykam, lecz tam to normalka. Ale tutaj?!

Ze wszystkich akcji, które Tankman podałeś zgadzam się tylko z jedną - chodzi o walkę z Silvą. Crocop nie zachował się po walce dobrze i mógł mu podać rękę, gdy Silva do niego wychodził w tym celu. Ale reszta?

Z Yamamoto mnie to nie dziwi, bo Japończyk się z niego nabijał. Z Barnettem nic się nie zdarzyło - Mirko sam nie wiedział co się stało. W końcu to nie jest normalna akcja, że masz kolesia w gardzie, który na dodatek stara się ci dowalić, a tu nagle bark mu wyskakuje (o czym Crocop nie wiedział). Odsłonił się to mu Mirko przywalił. Nic takiego się nie zdarzyło. Z Colemanem? Tu to już nie wiem o co biega. Cios z Dos Carasem? Bez przesady! Kopnął go i zaraz potem dobił ciosem. A co miał robić? Jeśli kogoś obwiniać to sędziego, że nie zareagował dostatecznie szybko. Dla mnie to trochę podobna akcja do tej z walki JLB z Pettasem. Ostatnio czytałem o tym, jakie to było chamskie itd. Bzdura, to było odruchowe! Tak samo jak i tutaj.

Również sporo - szczególnie właśnie na sherdogu - naczytałem się o tym jaką to Mirko ma niewyparzoną gębę. Ale jakoś nigdy nie słyszałem żadnych konkretów. ZNigdy też nie słyszałem z jego ust żadnych niemiłych uwag pod adresem przeciwnika (tylko niech nikt nie wylatuje z tym jego tekstem o Joshu, że "jest za gruby i za wolny", bo to chyba oczywiste, że to był żart), zawsze mówi, że przeciwnik był dobry, solidny. Zawsze (poza walką z Silvą!) z szacunkiem odnosi do przeciwnika po walce. To, że jest pewny siebie to nic złego. To nawet wskazane. A teksty typu "Fedor, you are next" to zwykły chwyt marketingowy i nawet sam Fedor doskonale to rozumie. No, ale ludzie tego nie lubią, bo zaraz wymyślają sobie, że się wywyższa czy coś. Dajcie spokój z tym kreowaniem wizerunku "Crocopa-chama", bo to się całkowicie mija z prawdą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
Jasne.Nawet na Crocop story czy w tym filmie o listonoszu widać że zaden z niego gbur.To raczej Mirko powinien mieć żal do Fedzia po jego kaprawym komentarzu po tym jak dał ko Aleksowi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Afera dopingowa w UFC!

Następny temat

Joe "Diesel" Riggs przechodzi kategorię niżej

WHEY premium