SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina hcl 10mg Palmas opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
marcino67
Zamówione, dzięki panowie

To już masz dzisiaj? Jak działa?

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2658
Tak dzisiaj odebralem wziąłem 3x 2.5 i jechałem po tym na rowerze 30km czułem się tak jak zwykle, jutro wezmę 10mg albo 12.5 to dam znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
marcino67
Tak dzisiaj odebralem wziąłem 3x 2.5 i jechałem po tym na rowerze 30km czułem się tak jak zwykle, jutro wezmę 10mg albo 12.5 to dam znać

Hm.... czyli możliwe że ten legendarny globalnie Primaforce nie jest mocniejszy od wxn a może przeciwnie. Nosiłem się z zamiarem zamówienia celem porównania ale tak to nie zamawiam. A ile ważysz?

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699878
To ze na niego tak działa to nie oznacza ze na ciebie również , każdy ma inna tolerancje wiec musi sam sprawdzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
flex1976
To ze na niego tak działa to nie oznacza ze na ciebie również , każdy ma inna tolerancje wiec musi sam sprawdzać

Tak, na niektórych podobno w ogóle słabo joha działa, jakakolwiek ale takich chyba mniejszosc jest.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2658
7.5mg mogło być poprostu mało, jutro z rana wrzucę 10mg plus kofeina to dam znać może będzie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
ochotnik
flex1976
To ze na niego tak działa to nie oznacza ze na ciebie również , każdy ma inna tolerancje wiec musi sam sprawdzać

Tak, na niektórych podobno w ogóle słabo joha działa, jakakolwiek ale takich chyba mniejszosc jest.


Niekoniecznie słabo działa, tylko dobrze ją tolerują. To, że kogoś wytrzepie, będzie miał zimne poty, brak apetytu i gęsią skórkę nie znaczy, że działa.


Zmieniony przez - domer w dniu 2019-06-18 08:49:04
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 174 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2658
Dałem dziś 12.5mg plus kofeina i po zrobieniu 30km na rowerze w temperaturze 24stopnie ledwo co się spciłem wsumie chyba tak jak zwykle nie wiem czym mam taką tolerancję czy nie działa Jutro dam 15mg i to chyba będzie max przy mojej wadze 88kg, 90 tab to szybko mi zejdzie za 2tyg wezmę tego wxn to będzie porównanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 649 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5439
Ja wziąłem sobie tą - w swoim temacie zapytałem o dawkowanie jakby ktoś mógł zerknąć będę wdzięczny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
marcino67
Dałem dziś 12.5mg plus kofeina i po zrobieniu 30km na rowerze w temperaturze 24stopnie ledwo co się spciłem wsumie chyba tak jak zwykle nie wiem czym mam taką tolerancję czy nie działa

Co do pocenia się przeze mnie to nie jestem pewien, bo akurat upały nastały gdy zacząłem zażywać ale nie ulega wątpliwości, że wciąż mam więcej siły gdy ją zażywam. I przez kilka godzin stan umysłu dość charakterystyczny ale na plus. I to się nie zmienia z kolejnymi dawkami natomiast niepokoje zupełnie ustąpiły.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer przed snem

Następny temat

Frużelina owocowa - jak długo przechowywać po otwarciu

WHEY premium