SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina - tolerancja a skuteczna dawka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Uuuu.... chyba mnie dzisiaj nadzwyczajnie klepnie, pół godziny od zażycia mija i kawki pół wypite i już coś czuję. Bardzo mi się już w pokoju nagrzało przez te upały. A wiecie że najwięcej zawałów jest od 6 rano do 12 w południe i są najrozleglejsze? Dlatego przeniosłem ten biznes na późne popołudnie.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
Poczytaj czym jest zawał serca zanim zaczniesz się go bac;) prędzej pojawia się zaburzenia czynności pracy serca od stymulantow przy zdrowym sercu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
TomQ-MAG
Poczytaj czym jest zawał serca zanim zaczniesz się go bac;) prędzej pojawia się zaburzenia czynności pracy serca od stymulantow przy zdrowym sercu.

Nie ma zawału serca bez wcześniejszej arytmii??

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Ten limit 0,2mg/kg to, jak mniemam, tylko takie coś w rodzaju zalecenia WHO bo jeżeli mnie to (20 mg) niezbyt trzepie razem z kawą to chyba mogę jeszcze dołożyć 5 mg ?


Zmieniony przez - ochotnik w dniu 2019-06-17 17:26:54

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
To, że nie czujesz efektów ubocznych nie znaczy, że johimbina nie działa.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
trzymaj sie dawki i obserwuj co sie dzieje ze sylwetka, jak i kontroluj obwody i mase ciala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
TomQ-MAG
trzymaj sie dawki i obserwuj co sie dzieje ze sylwetka, jak i kontroluj obwody i mase ciala

Dzieje się chyba dobrze biorąc pod uwagę, że johimbina w okresie jej zażywania zatrzymuje wodę. Joha byla 26 minut temu zażyta a kilka minut temu dorzuciłem trzy kapsy kapsaicyny. No i kawa oczywiście.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
ochotnik
Joha byla 26 minut temu zażyta a kilka minut temu dorzuciłem trzy kapsy kapsaicyny. No i kawa oczywiście.

Ciepło... Chyba dobry mix.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12092 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
No jak grzeje dobrze to ok:) faktycznie z tym Trzymaniem wody bywa różnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 649 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5439
Jako że temat trochę zbiorczy to ja swoje odczucia również dodam

Wczoraj wrzucone 200 mg koffy i 5 mg Yohy godzinkę przed interwałem - potliwość bardzo duża placebo chyba też jakieś bo sobie ubzdurałem chyba że serce szybciej bije jakoś po zarzyciu

Dzisiaj naczczo wzięte 5 mg samej yohy i zero uczucia ani nie grzeje ani nie było jakiś bóli brzucha czy coś w tym stylu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogólna poprawa sylwetki

Następny temat

Senność

WHEY premium