SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina - tolerancja a skuteczna dawka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 6 dni Przeczytanych tematów 616
Dzień dobry. Dawka johimbiny HCL 0,2 mg/kg masy ciała stanowczo za bardzo pomiata mną, inne osoby które znam nie mają takich skutków ubocznych a efekty redukcyjne są spektakularne. Jeżeli ja z powodu mojej nadwrażliwości zmniejszę dawkę do 0,1 - 0,15 mg/kg masy ciała to mam szansę na efekty czy jednak musi to być 0,2 mg/kg i nie ważne jak pomiata, nie ma zmiłuj się? Z natury jestem nadwrażliwy na różne stymulanty, jak kawa, alkohol, marihuana i nie przyzwyczajam się do nich szybko.

Zmieniony przez - ochotnik w dniu 2019-06-09 13:49:21

- Come on boys, what do you like, we can negotiate.
- I like to blow up lizzards...
- And I like to burn stuff...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7271 Napisanych postów 146738 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1172076
Witaj. Zgadza się skuteczna dawka to taka która działa na Ciebie i Ty ja czujesz że jest dobrze. Skoro mniejsza dawka jest silna i powoduje u ciebie mocne pobudzenie, termigeneze czujesz naprzemiennie zimno i ciepło to znaczy że działa jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A czy przed siłownią można zażyć? Boję się zwiększonego ciśnienia które w połączeniu z przysiadami ze sztangą może doprowadzić do wylewu? Kardio chyba bezpieczniejsze?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7271 Napisanych postów 146738 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1172076
Można. Jezi jesteś osobą zdrowa i nie masz problemow z nadciśnieniem tętniczym to nie powinno nic się dziać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9890 Napisanych postów 115397 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1374359
0.2 mg/kg to jest zalecana maksyumalna dawka, mozna mieć taki organizm gdzie nawet 0,1 mg na kg masy będzie działać
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki za informacje, to teraz trochę szczegółów ode mnie i znów pytanie na koniec. To było wxn 20mg wyliczona dawka na moją masę tak pozamiatało mną. Będę wiec brał 15 albo 10. A dzisiaj spróbowałem Haya Labs też w dawce 20 mg, jeszcze niby działa. Nie da się porównać odczuć, to Haya Labs jest ze dwa, trzy razy słabsze od wxn i teraz pytanie, czy Haya oszukuje czy wxn sypie za dużo?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9890 Napisanych postów 115397 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1374359
Różnie to bywa, niektórzy pisali ze od wxn słaba nie czują, trudno powiedzieć dlaczego tak jest, moze jeszcze pochodzenie surowca ma wpływ

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30604
Ja tej od wxn w ogóle nie czułem, nieważne jaka dawka poleciała. Miko to fat coś tam zleciał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3502 Napisanych postów 61584 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 672231
Ja z kolei czuje bardzo dobrze. Zawsze warto na początek stosować minimalną skuteczną dawkę. 2,5mg dla osoby, która nigdy nie miała z nią kontaktu to dobre rozwiązanie.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czy Wam też zwęża się członek w zwisie podczas działania johimbiny? A co do samej johy, to gdy przestanie działać, samopoczucie jest bardzo fajne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
domer
Ja z kolei czuje bardzo dobrze. Zawsze warto na początek stosować minimalną skuteczną dawkę. 2,5mg dla osoby, która nigdy nie miała z nią kontaktu to dobre rozwiązanie.

Tak jest a nie zniechęcać się i rezygnować po tym jak 0,2mg/kg za bardzo pozamiata. A takich ludzi jest sporo z tego co czytam w necie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogólna poprawa sylwetki

MenS