SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina - tolerancja a skuteczna dawka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zgadza się. Ważne jak na nas działa okreslona dawka a nie jak mówią ogólne zalecenia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Jak dotąd cztery razy zażyłem do aerobów i już widzę, że brzuch jest trochę mniejszy patrząc z profilu w lustrze a wcześniej redukcja dietą się wyczerpała. Jeżeli na mnie tak pięknie działa, to może niepotrzebna redukcja dietą? Po co szkodzić mięśniom i sile? Trochę nadwagi mam ale tłuściochem nie jestem. Niektórzy piszą że i bez trzymania diety joha działa, pod warunkiem odstępów w posiłkach.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Redukcje robisz głównie dietą a nie magicznymi środkami w kapsułkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Ale te magiczne kapsułki jednak działają i podobno mięśnie oszczędzają w przeciwieństwie do diety redukcyjnej która je trochę zżera a co najmniej hamuje przyrosty.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
W kilka dni żądnych zmian nie będzie. Nie wkręcaj sobie i skup się na dłuższej perspektywie. Trzeba czasu i cierpliwości.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ochotnik
Czy Wam też zwęża się członek w zwisie podczas działania johimbiny? A co do samej johy, to gdy przestanie działać, samopoczucie jest bardzo fajne.


tak dzialaja silne stymulanty na nas zorganizm niestety, niewielkie dawki joskzi moga pomoc w tej materii, ale suplementacja typowo redukcyjna nie dziala zbyt poztywnie na falusa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
domer
W kilka dni żądnych zmian nie będzie. Nie wkręcaj sobie i skup się na dłuższej perspektywie. Trzeba czasu i cierpliwości.

Nie wkręcam sobie, może to w takim razie zasługa tych odstępów posiłkowych przed i po.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
TomQ-MAG
tak dzialaja silne stymulanty na nas zorganizm niestety, niewielkie dawki joskzi moga pomoc w tej materii, ale suplementacja typowo redukcyjna nie dziala zbyt poztywnie na falusa

Ale po cyklu chyba wróci do poprzedniej grubości? Jak nie wróci to zaraz odstawiam.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
wszystko wroci po kilku godiznach do normy, nie ma sie czym przejmowac, jak rzestanie dzialac, to powinno byc ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Tak, za każdym razem wraca ale się przestraszyłem że w dłuższym czasie jakieś trwalsze straty będą.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogólna poprawa sylwetki

Następny temat

Senność

WHEY premium