SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Johimbina - tolerancja a skuteczna dawka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75804 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753532
Serce jest obciążone w wyniku działania johimbina. Również to czuję. Szczególnie pierwszy tydzień.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
A na youtube ktoś mówił że kofeina wzmacnia działanie jeszcze raz tyle. Według mnie to przesada ale że wzmacnia odczuwalnie, to fakt.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 649 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5439
domer
Serce jest obciążone w wyniku działania johimbina. Również to czuję. Szczególnie pierwszy tydzień.


Ale nie ma powodów do obaw mając zdrowe serce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jak najbardziej tempo bicia serducha rowniez wzrasta, ja pojoszce czuje szybsza meczliwosc, trudno by bylo mi na niej budowac wydolnosc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
TomQ-MAG
jak najbardziej tempo bicia serducha rowniez wzrasta, ja pojoszce czuje szybsza meczliwosc, trudno by bylo mi na niej budowac wydolnosc

A mnie się świetnie na niej ćwiczy. A później mam niższy puls. Wiem że po treningu puls jest niższy ale ja mam niższy na długo i to zasluga yohy.

W ogóle to od kilku dni codziennie nie moge doczekać się aż zażyję i to mnie trochę niepokoi. Po treningu aż do nocy mam na wszystkie problemy wyj...ane i to jst fajny stan chociaż nie wyłączam się tylko pracuję sobie przy kompie jak dawniej.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 649 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5439
No to poki co ja mam tak ze checi sa i motywacja wzrasta ale wczoraj jednak ciezko bylo zasnąć nie dlatego ze pobudzenie, ale taka właśnie motywacja do działania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
no to masz dobrze%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75804 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753532
Cypinski
domer
Serce jest obciążone w wyniku działania johimbina. Również to czuję. Szczególnie pierwszy tydzień.


Ale nie ma powodów do obaw mając zdrowe serce ?


Z jakiegoś powodu nie jest dopuszczona do sprzedaży. Reakcja organizmu, szczególnie przy dużym obciążeniu serca może być różna.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
ochotnik
ochotnik
Joha byla 26 minut temu zażyta a kilka minut temu dorzuciłem trzy kapsy kapsaicyny. No i kawa oczywiście.

Ciepło... Chyba dobry mix.

Efekty stosowania johimbiny można wyraźnie wzmocnić, przyjmując ją z innymi substancjami o działaniu termogennym. Szczególnie korzystne może być włączenie środków zawierających składniki takie jak kofeina, ekstrakty herbaciane, kapsaicyna z pieprzu kajeńskiego czy synefryna z gorzkiej pomarańczy.
https://potreningu.pl/articles/2950/suplementy-na-ostatni-szlif--czyli-jak-wypalic-resztki-tluszczu-i-uzyskac-kamienna-rzezbe/page/2 

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 422 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2307
Jakiś aliant na forum bodybuilding.com poucza że więcej może nie oznaczać lepiej a nawet przeciwnie, chodzi o dawki johimbiny. Pierdzieli, prawda? Bo rano do cardio wziąłem 20 mg wxn (z kawą i kapsaicyną) a zaraz do siłowni poprawiłbym sobie dyszką z Haya Labs.

Od teraz nie udzielam szacunów ponieważ po pierwsze, nie bywam tu regularnie i mogę nie być w stanie przeczytać wszystkie udzielone mi rady / odpowiedzi i wyrazić szacun każdemu kto udzielił pomocnej odpowiedzi / rady. Po wtóre, mogę nie być w stanie docenić niektórych odpowiedzi / rad które są pomocne. Konkludując, nie chcę nikomu sprawić przykrości wyrażając szacun dla innych osób a dla tego kogoś - nie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogólna poprawa sylwetki

Wiecej