SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joe Frazier ma raka wątroby

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 130 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1637
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Legendarny-bokser-Joe-Frazier-chory-na-raka-watroby,wid,13962599,wiadomosc.html


Legendarny pięściarz, były zawodowy mistrz świata wagi ciężkiej Joe Frazier trafił do hospicjum - poinformował w sobotę jego menedżer Leslie Wolff. 67-letni Amerykanin, mistrz olimpijski z 1964 roku, cierpi na nowotwór wątroby.
U Fraziera lekarze zdiagnozowali raka około miesiąc temu. Teraz słynny pięściarz trafił do hospicjum w Filadelfii.

- Robimy wszystko, co tylko możemy. Skłamałbym jednak, gdybym zaprzeczył, że sytuacja jest bardzo poważna - przyznał Wolff.

- Joe jest wojownikiem, na pewno się nie podda - dodał menedżer Fraziera.

Lekarze w dalszym ciągu sprawdzają różne możliwości leczenia legendarnego boksera, ojca jedenaściorga dzieci. Według amerykański mediów choroba osiągnęła zaawansowana stadium.

- On jest w poważnym stanie, czekamy już tylko na cud. Lekarze dają mu krótki okres życia. Potrzebujemy jak najwięcej ludzi, którzy pomodlą się za Joe – mówi anonimowy informator z otoczenia Fraziera.

Frazier w 1964 roku wywalczył w Tokio mistrzostwo olimpijskie w wadze ciężkiej; w latach 1970-1973 był niekwestionowanym zawodowym czempionem w tej kategorii.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
wielki wojownik... wielka szkoda :-/ ale takie jest życie..

Zmieniony przez - dariusz222 w dniu 2011-11-06 11:37:57

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
Szkoda że w tych czasach nie ma już takich pięściarzy :( wracaj do zdrowia Joe

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2931
Lepiej mu łagodnej śmierci zyczyc bo zasłużył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Już niejeden taki cud się zdarzył. Walcz Joe! Szkoda byłoby takiej legendy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
J/W !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Wczoraj informowaliśmy o ciężkiej chorobie 67-letniego Smokin' Joe Fraziera (32-4-1, 27 KO), jednak najnowsze informacje mówią o bardzo szybkim pogorszeniu się jego stanu zdrowia. Legendarny mistrz wagi ciężkiej, u którego niecały miesiąc temu zdiagnozowano raka wątroby, został przetransportowany do hospicjum w swojej rodzinnej Filadelfii. Wielu ludzi niezwiązanych z boksem modli się o zdrowie tego boksera, który wraz z Muhammadem Ali stworzył jedną z najwspanialszych trylogii w historii boksu zawodowego...

bokser.org


kwestia czasu..

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10405
Nawet tak wielkich sportowców dosięgają choroby szkoda że aż tak poważne, j/w kwestia czasu, nawet w wiadomościach dzis mówili więc to nie przelewki pokazywali jak troche trenował worek i te sprawy ale widać było że ze zdrowiem juz wtedy nie było najlepiej.

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Chciałeś powiedzieć chyba, że w większości choroby dotykają sportowców. Rak to nie jest akurat najlepszy przykład, ale jest mnóstwo innych chorób.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Joe jest w hospicjum więc nie ma co liczyć na cud... Mam tylko cichą nadzieję, że nie będzie zbyt wiele cierpiał.

Bardzo mi szkoda Fraziera, niegdyś wspaniały pięściarz, który wrył się na stałe w pamięć Aliego, któremu umilał życie tocząc z nim niezapomnianą i heroiczną trylogię.
Legenda Aliego nie powstała by bez Fraziera i na odwrót. Ogólnie cała jego kariera zapadła mi głęboko w pamięć. Wspaniały lewy sierp... Wielka strata dla całego świata bokserskiego...

Warto sobie wspomnieć tą niesamowitą batalię...



"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
chodzą słuchy, że Joe Frazier nie żyje

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szpilka vs David Saulsberry - walka do pobrania

Następny temat

Drugi rewanż ;p - czyli trylogia Saleta vs Najman - w jakiej formule?

WHEY premium