SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jesli nie split, hst fbw to co?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2069
No wiec tak. Moim priorytetem bylo poprawienie sylwetki poniewaz mam zbyt umiesione lydki i uda w porowaniu z reszta ciala. Postanowilem wiec katowac gore klatki, plecy i biceps. To zaczalem sobie cwiczyc bez zadnego ladu i skladu az jakies 7 miesiecy temu postanowilem sprobowac treningu dzielonego. Mialem plan jednak problemem byly bledy w diecie, pilem np. mleko przed snem. po 3 miesiacach cwiczen zauwazylem skok wagi o jakies 10 kilo, problem w tym, ze oprocz brzucha to nie uroslo nic. Postanowilem zmienic trening na slynny, spelniajacy cuda hst. Ulozylem sobie plan, jeszcze bardziej poprawilem diete (chociaz wciaz nie byla to systematyczna dieta tylko dobre nawyki zywieniowe). Przez poltora miesiaca jechalem z tym hst az przyszedl czas na wyniki... no wiec znow podskoczylo okolo 5 kilo tylko sam nie wiem gdzie bo ani klatka ani bic, nic nie podskoczylo. Pojawilo sie za to cos nowego i niesamowitego! Malutka lipomastia! Jednak nie poddalem sie, postanowilem sprobowac hst jeszcze raz, tym razem zaczely sie wakacje, mialem wiecej czasu na diete i regeneracje. Tym razem moim sojusznikiem miala byc kreatyna! Ten niesamowity srodek, ktory wedlug zapewnien wszystkich "mial mi dac porzadnego kopa za pierwszym razem". No wiec zaczalem cykl... bylem przygotowany na retencje wody w miesniach, no wiec czekalem czeklam i zadnej retencji sie nie doczekalem. Wiec skonczylem i nadszedl czas na pomiary. Hura! Przybylo 2 kilo! No dobra ale gdzie? Klata? Nie. Plecy? Nie. Bic? Nie!.. Lydki i uda! najwiecej czystego miecha zauwazylem w miejscu, ktorego w OGOLE nie cwiczylem. Najsmieszniejsze bylo to, ze zaczynalem cwiczyc z kuzynem, ktory na czysto bez zadnych planow i diety zrobil przez te 7 miesiecy o wiele wiecej niz ja.

No wiec jak juz sie pozalilem to zadam pytanko. Co moze w moim przypadku pomoc? Za drugim hst zwiekszylem liczbe serii o 1 jednak wyniki byly wiadome. Mam wie ogromna prosbe do ludzi, ktorzy sie znaja. Moze zwiekszyc liczbe serii i robic dwudniowe przerwy? Moze sprobowac jakies inne magiczne cwiczonko? Nie wiem. Wiem, ze jestem za***iscie wytrwaly i nawet rok bez zadnych efektow mnie nie przestraszy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1608 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6959
same chęci to juz dużo. polecam FBW, a najlepiej wypełnij ankiete. bdb link o FBW https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html 

idź za głosem serca,
p****** presje rówieśniczą,
ćwicz to co chcesz nawet gdy kumple nie ćwiczą!!!
mój trening: http://www.sfd.pl/nie_mam_pewności_czy_trening_jest_dobry,_co_na_to_specjaliści_-t504590.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2570
A może byś nas zaszczycił jakimiś informacjami o sobie ?? Staż ?? wiek ?? Waga?? Dieta ??
Napisz to info o sobie i daj tu plany którymi robiłeś oraz dietę jaką stosowałeś bo to nie możliwe żeby tak nic nie szło, pewnie plan był błędny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1348
chyba pozostało ci już tylko jedno ..... ONE LIFT A DAY (OLAD) Dan Johna.....

tu masz link - http://www.t-nation.com/readArticle.do?id=483048

jak chcesz odpuścić nogi to wybierz takie ćwiczenia jak:


(sorry, nie chciało mi sie tlumaczyć dni tygodnia)

Monday: Wyciskanie leżąc

Tuesday: Wiosłowanie w opadzie tułowia

Wednesday: przerwa

Thursday: przerwa

Friday: Wyciskanie żołnierskie

Saturday: uginanie ramion ze sztangą


tutaj masz super opcje koncentracji na poszczególnych grupach mięsniowych, pódzie ci siła i masa jak sie zastosujesz do tych wskazówek co są w artykule
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan taki treningowy jest skuteczny?

Następny temat

Na ławce...

WHEY premium