SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeet Kune Do w Warszawie - Robert Kwiatkowski

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23004

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Heh... Ja instruktorem dla kobiet??? nie. źle Cię oceniałem, Brus. Myślałem, że masz cięższy dowcip. Ale stać Cię na odrobinę finezji.

*******************************************

OK. Koniec off topa. Nie gadam dalej. To obniża pozim dyskusji. Ta "d****e", jasne, luz. Gadka z Tobą to jest jak kopanie się z koniem. Chcesz udowodnić, że JKD to Ty? jasne. Już udowodniłeś. Macho jak się patrzy.
Wejdź do klatki i hopla. Tylko uważaj na małpy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
Panie W.A ciesze ze sie spotkamy w Angli co do pana rozmawialem z panem kiedys osobiscie na temat JKD i mam na to swiadkow jak pan powiedzial ze JKD to styl. JA wiem ze teraz zmienil pan zdanie . CO do obrazania obrazil pan mnie dzwonjac do mnie i puszczajac tekst ze jest pan uczniem Inosanto
a moja szkola to chlam a ja nauczam chlamu .Zapamientalem sobie to . I Teraz ja trenuje z najlepszymi a co do panskiego straszenja mnie ze mnie pobijesz facet to daj znac kiedy bedziesz w Angli to sie przekonamy dziatku czy jestes dobryn zmila checiom oczekuje na panski przyjast do Akademi Boba Breena . CO do panskiego dyplomu to smiech na sali ja mam tez kilka z seminariow jak chcesz to ci moge dac kilka powiesisz sobie na scjanie a co do moiej walki ja nikogo nie strasze juz niedugo wysle panu kasete bedzie mogl pan sie lepiej przygotowac zeby mi dokopac zycze udanego treningu i milego spotkania TO JEST MOJE IMIE BRUS

Brus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
ok . kilka nowinek na temat JKD dla slynnych a i dla mistrza JKD pana W.A
Z tego co czytalem na roznych stronach na tema JKD TO najczescjej wymienia sie 4 strefy combat ok.
no i ze JKD to koncepcja ok.
Ale czy ktos potrafi wyjasnic co oznacza slowo koncepcja?
4 strefy combat
1 JUN FAN JKD
2 Boxing
3 traping
4 grapling
kto wyjasnji mi jak laczyc te strefy od czego to zalezy
kto wymieni mi 5 sposobow ataku.
JKD nie posjada formy jednoczesnie posjadajac wszystkie formy. Jest jedna forma ktora jest trenowana . Jaka to forma i do czego sluzy.
Jesli jestes instruktorem powiedz albo wyjasnji mi footwork i sposoby treningu na przyzadach stosowane przez Bruca Lee. Jesli ktos odpowie na te pytanja uznam ze jest prawdziwym instruktorem JKD .DZiekuje za uwage i prosze sledzic jak Pan W.A bedzie mnie bil w klatce to bedzie nie samowite dostac ot mistrza swiata JKD GURU W.A
1

Brus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
Imię "Brus" jest dość egzotyczne jak na kogoś kto mieszkał w Polsce A jak nazwisko? Bo na stronce elitefighting jakoś w dziale "Warriors" jakoś nie znalazłem nikogo o takim imieniu
jeśli chodzi o słowo koncepcja to coś takiego u Kopalińskiego znalazłem
http://www.slownik-online.home.pl/kopalinski/C6155CB157AB2EAFC12565E900399614.php

Zmieniony przez - Dżizus w dniu 2006-10-06 17:31:07

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
A może to zdrobnienie od Obrus??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Pokrótce:
Brus:
1) Jak chcesz pokozaczyc to idz do piaskownicy poszukac podobnie intelektualnie obdarzonych partnerow. Nie mowisz o sobie nic co daloby sie udowodnic, a wozisz sie jakbys wygral OWGP 2 razy z rzedu. Na forum obowiazuje pewna forma wymiany informacji i wlasciwie dziwie sie dlaczego po niektorych tekstach i najazdach personalnych nie dostales bana.
2) Jezeli masz nam cos konstruktywnego do przekazania, to pisz POPRAWNIE po polsku i wywiazuj sie z obietnic. Miales dac linka do swojej walki ( strona 3cia druga twoja wypowiedz od gory ). Gdzie on jest?
3) Przykro mi to pisac, ale z twoich wypowiedzi na kilometr czuc kompleksy. Wynika z nich ze tylko w angli sa zawodowcy, a w Polsce wiocha i misie polarne. Wstydzisz sie ze jestes Polakiem? A co do poziomu to przypominam ze niejaki Bisping ( powinienes kojarzyc ) wydygal jakis czas temu z walki z Jakubkiem.
4) Ludzie z którymi rozmawiasz podaja IMIE i NAZWISKO, ewentualnie mozna je znalezc na ich stronach. Przy takich zarzutach jakie im stawiasz rowniez powinenes sie przedstawic.
Ogolnie wyglada na to ze masz jakies prywatne zale do W.A. i chcesz namacic w necie. A skoro jest ci tak fajnie w angli, to moze po prostu zacznij udzielac sie na angielskim forum.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
Odpowiedz . Popierwsze pisze tylko na temat JKD po drugie nie wtlaczaj mi tu nazwisk ludzi ktorych znam . Mam wielu przyjaciul ktorzy sa swietni w tym co robiom .PO trzecje ja nie napisalem ze w polsce niema dobrych zawodnikow bo sa to ty napisales.Ja pisze tylko na temat JKD ty musisz dokladnie czytac forum . Czytalem o krytyce szkoly Kwiatkowskiego w Warszawie dlaczego nie wyslesz do tamtego goscia zeby nie obrarzal ludzi .
Masz racie .Pan W.A wydzwanial po wszystkich szkolach JKD oglaszajac sie pionierem i mistrzem JKD ja nigdy do nikogo nie dzwonilem bo nie opchodzilo
mnie co kto robi .Ale zadzwonil do mnie PAN W.A twierdzac ze on jest guru i
kto chce nauczac JKD musi najpierw szkolic sie u niego bo ja jestem uczniem Inosanto CO BYS ZROBIL NA MOIM MIEJSCU? Jesli ktos chce prowadzic szkole JKD ok ale jesli ktos wydzwania po ludzjach i ich wyzywa sorry ale ja na to nie pozwole .JKD to moja pasja do tej pory siedzialem cicho bo nie mialem kasy zeby sie szkolic u najlepszych . Wyjechalem do angli poto zeby zarobic kase i trenowac z nalepszymi na swiecje .Poznalem wspanialych ludzi ktorzy skierowali mnie do dobrych szkol postanowilem ze bede walczyl w klatce bo chcialbym byc mistrzem tutaj sa bardzo dobrzy trenerzy . CO do mojej strony niedlogo podam adres bo zmieniam strone musze umiescic zdjecja
zeby Panu W.A oczy wyszly .

Brus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Brus.
Tak jak pisałem wcześniej doprowadzasz do konfliktu.
Wydzwaniałem ? masz niezłe info...wiesz co życzę Ci wszystkiego najlepszego i obyś wygrywał w klatkach bo dziadki czekają w Polsce.
oczy wychodzą mi kolego jak czytam co piszesz i jak obrażasz ludzi.
Co do certyfikatów instruktorskich ja Ci zadam zagadkę mam ich 3 (czytaj Trzy) zgadnij od kogo jeszcze?nie są za udział w seminariach.
Co do odpowiedzi na banalnie proste PODSTAWOWE PYTANIA z zakresu JKD to odpowiedź jest jedna - postaraj się bardziej bo zadałeś pytania z zakresu podstawówki.
Zegnam i przykro mi ale nie będę Cię już dręczył odpowiedziami wolę Cię zobaczyć a Twoja odwaga moralna jest niestety na dnie.
Swoje wojenki uprawiaj gdzie indziej bo są ludzie którzy naprawdę kochają to co robią...i przy okazji masz na forum Dzizusa zapytaj go o parę rzeczy to jeżeli bedzie chciał jako osoba postronna a naprawdę dużo wiedzaca odpowie Ci - jeśli wcześniej go nie obrazisz.
Pozdrawiam Cie mimo wszystko i życzę więcej szacunku i rozwagi a i powodzenia w klatce
PS jednak nie moge sie powstrzymać Nigdy nikomu nie powiedziałem że musi się u mnie szkolić ani ze jestem Guru bo nim nie jestem.
Poza tym każdy ma wolny wyubór trenera nauczyciela etc i narzucanie mu co ma robić jest sprzeczne z koronnymi zasadami JKD ale to już pewnie wiesz Asie?

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1792
Po co wogole karmic tego trolla odpowiadajac mu? Pewnie ma niezly ubaw ;)
Gosc nie potrafi pisac poprawnie ani po polsku ani po angielsku. Podaje jako adres strony klubowej cos, czego nie umie nawet napisac... Podpowiem Ci brus, ze internet jest jeden i jest wszedzie taki sam, w polsce i anglii rowniez. Wiec jakby sie Tobie stronka z "q" ladowala to innym tez. Zreszta od kiedy po angielsku fighting pisze sie przez "q"? Chyba tu zaraz ludzie popekaja ze smiechu czytajac Twoje wypociny...
Rzucasz na forum jakimis idiotycznymi slowkami z angielskiego robiac sensacje. O co Ci chodzi z tym "footwork" np? O to zeby Ci ktos omowil prace nog w JKD, czy zeby wytlumaczyl co znaczy "footwork" po polsku, bo moze siedzisz w tej Anglii i nie wiesz co do Ciebie mowia? ;)
Daj znac jak juz wstawisz ten filmik z walki w klatce, chetnie obejrzymy, na razie pewnie wszystkim kopary opadly, ze ktos sie przygotowuje do walki w klatce... u nas w Polsce, to sie jeszcze taki odwazny nie znalazl nigdy ;)

"a po drugie sparuje w akademi muy tai oraz z goscmi z jujitsu "

A co to jest akademia muy tai? Moze myslales o Muay Thai? Zarzucasz facetowi, ze na jego stronie sa linki do roznych styli, a Ty cwiczysz tylko JKD... To jak to w koncu jest? Cwiczysz te muy tai i jujitsu czy nie cwiczysz? ;) A jak chcesz byc mistrzem w klatce, to sa chyba kraje z wiekszymi osiagnieciami niz Anglia, moze szybko sie przenies poki masz jeszcze szanse ;)
I jak juz Ci ktos napisal, mniej odwage podpisac sie imieniem i nazwiskiem, bo ludzie ktorych obrazasz sie nie ukrywaja. To, ze boisz sie przyznac kim jestes, moze tylko swiadczyc, ze albo nie taki z Ciebie kozak jak udajesz i boisz sie konsekwencji albo jestes jakims chlystkiem, ktory wogole z SW nie ma nic wspolnego i lubi poklapac jadaczka na necie.
Co do tych certyfikatow to piszesz tak bez ladu i skladu, ze ciezko Cie zrozumiec, a juz na pewno sam nie rozumiesz co inni pisza do Ciebie.
Skoro, ktos ma pozwolenie na prowadzenie treningow w Polsce od czlowieka u ktorego cwiczysz, to po co powtarzasz po kilka razy te same bzdety o tym jak to trzeba miec pozwolenie? Jakis niekumaty jestes gosciu. Ogolnie tez jestem sklonny uznac ze masz 14 lat i straszne kompleksy. Na imie masz Brus? To nie umiesz nawet wlasnego imienia napisac poprawnie? Zreszta, kto Cie tak w Polsce ochrzcil niby? Zalosne dziecko neostrady jak dla mnie.
PS. W zyciu nie trenowalem JKD, ani nie znam nikogo kto trenuje, zebys nie posadzal mnie o stronniczosc.

Zmieniony przez - Dran00 w dniu 2006-10-06 23:00:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
Dran00 przedstaw sie jak jestes odwazny nie jestes taki inteligentny jak ci sie wydaje.Mysle ze ci co tak pisza na mnie to sa uczniowie pana W.A
Panie W.A odwraca pan kota ogonem tak sie sklada ze ja wiecej wiem o panu niz pan o mnie bralem udzial w jednym z seminariow organizowanym przez Pana
Jak muwja cierpliwos sie oplaca juz niedlugo opadnie panu ta charmonia spokoju jedynym czlowiekiem ktorego chce obrazic to jestes ty dziatku W.A
Nie zaslaniaj sie kolegami jestes odwazny jestes mistrzem JKd pokonasz mnie .Napewno ci sie uda . Nie przyznasz sie na forum bo stracisz szacunek u ludzi ktorych trenowales to jest jasne mam nadzjeje ze twoje umiejetnosci sa tak dobre jak teksty obracane w moja strone proba zdobycja wsparcja.Mimo tego pozdrawiam cie i do jak najszybszego spotkania.Mysle ze sam Bob Breen bedzie chcial zobaczyc ta walke nie martw sie ja wszystko przygotuje na twoj przyjazd napewno .

Brus

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy wywiad z Renato "Babalu" Sobralem (PL!)

Następny temat

K1 CAMP W SZCZYTNIE

WHEY premium