SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeet Kune Do w Warszawie - Robert Kwiatkowski

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1447


...a to sa napewno klubowe specjalistki od walki w parterze

...na wspolczesnym polu walki nie liczy sie czlowiek, licza bity i bajty...
http://komputery.katalogi.pl/forum-12/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
tak masz racie dalnie bo adres angielski jest przez q a nie przez g jak bys umial czytac to bys wiedzial ze braklo jednej litery dlatego nie mogl otworzyc strony . poza tym pewnie jestes dziewczynom bo widzialem twoje nagie zdjecje w internecje jak opciagarz

Brus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Takimi wypowiedziami tylko odstraszasz potencjalnych chętnych do trenowania w klubie do, którego sam należysz. Kenjiro jako jeden z naprawde nie wielu ludzi w PL stara się przybliżyć wszystkim JKD i (chyba jako jedyny)PFS, ale zawsze znajdzie się ktoś kto szuka dziury w całym. Wszyscy rozkręcali różne MA zaczynając od seminariów, obozów i prywatnych lekcji z innymi trenerami. Nie każdy ma to szczęście i trenera pod nosem...

Może znasz jakiś inny sposób?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14802
Co za błazen...nie ma sensu wdawać się z nim w dyskusje...szkoda klawiatury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
Dla tych ktozy to czytaja. Jesli ktos chce nauczac JKD najpierw musi zrobic ku temu papiery i przejs specialne szkolenie dla instruktorow a nie dla potencjalnych uczni . W Akademi Boba Breena trenuje wiele osob dlaczego zatem zaden znich nie ma swojej szkoly ? Prosta odpowiedz Bob Breen jak wielu uczni Inosanto organizuja szkolenja tylko dla instruktorow
w akademi Boba Breena zeby byc instruktorem trzeba miec czarny pas dopiero wtedy przechodzi sie specyjalne szkolenie ktore trwa rok. Ja prowadzilem szkole Jkd wiem ze duzo ludzi otwiera sobie szkoly umieszcza nazwe JKD i uczy tylko czego? JKD to koncepcja na roznych szkolach oglaszaja sie ze nauczaja JKD jujitsu Muy TAi. BRUCE LEE powiedzial ;nie rozumie dlaczego jest podzial na style przeciesz ludzie maja tylko dwie rece i dwie nogi, nie nauczam stylu walki bo nie wierze w cos takiego jak styl .Jesli chcesz nauczac JKD musis byc wolny od styli (otwarty umysl )madry czlowiek zrozumie glupi bedzie sie smial . Chcesz nauczac zdabac wiedze od najlepszych szkolac sie u najlepszych nie mowie o seminarium 2 dniowym tylko o kursie dla instruktorow jaki przeprowadza inosanto.

Brus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Odrazu inna rozmowa .

Z rocznym kursem wiąże się pobyt za granicą przez rok, a nie każdy może sobie na to pozwolić.

Fakt, istnieją szkoły JKD w Polsce, które są ściemą i to straszną, ale nie zaliczałbym do nich szkoły Kenjiro.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
witam wszystkich przegladam wypowiedzi na temat JKd i na temat instruktorow i sprawdzaniu wiedzy na temat JKD i chcialbym powiedziec co niekturym pan W.A nie posiada ful instruktora JKD mimo tego wydaje stopnie mistrzoskie z JKD kiedys wmawial ludziom ze JKD to styl te zdjecje ktore posiada z Inosanto to zrobil na seminarium w niemczech po ktorym oglosil sie pionierem JKD w polsce nie sadze zeby ten pan posiadal wiedze i umiejetnosci JKD sprowadza znane osoby na seminarium celem zrobienia kasy
nie uwazam to co on glosi za wiarygodne .

Brus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
brus - to Ty jesteś niewiarygodny. Twoje słownictwo, ortografia, bezczelność i arogancja odstręczają od Ciebie na kilometr.

Jeżeli posiadasz wiedzę i umiejętności, którymi się popisujesz to nie tylko sam się spaliłeś, ale też skompromitowałeś szkołę w której ćwiczysz.

Teksty o obciąganiu pały??? ile Ty masz lat 14??? Żałosne.

Chcesz zaimponować kim - niby - to - nie - jesteś a nawet nie potrafisz poprawnie napisać adresu strony www. Sorry, m8 u r wanka`
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19
kuro mam w dupie to co ty piszesz ja sie nie popisuje strona laduje mi sie z q a po drugie zawsze znajdzie sie jakis d**** ktory bedzie prybowal cos napisac ja mam w dupie czy ostraszam klientow bo ja mieszkam w Angli i nie wracam do POLski a po drugie sparuje w akademi muy tai oraz z goscmi z jujitsu bo chce byc dobry bede niedlugo walczyl w kladce nie obchodzi mnie co ty na moj temat sadzisz.Pewnie jestes tym instruktorem ktory uczy kursow przetrwania dla kobiet

Brus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Brus.
No cóz ...nie wiem co napisac więc może tak.
Kto powiedział Ci że mówiłem o JKD jako ostylu?
odpowiedź NIKT!
Twoje wypowiedzi są godne pożałowania i wstyd mi jeżeli to prawda o czym niebawem się przekonam osobiście że trenujesz w Akademii Boba Breena.
A teraz dla twoich uszu i oczu - nigdy nie wydawałem żadnych stopni mistrzowskich,a o mój stopień i certyfikat który jest instruktorskim (podpisanym przez Guru Inosanto i Erika Paulsona)sie nie martw- zapytaj Erika.Co do stopni napisałeś czarnych pasów wiesz co mam ich kilka i są mi do niczego niep[otrzebne chcesz kilka?
Myśle że dyskusja z Tobą nie ma sensu bo obrażasz ludzi lub straszysz ich iż będziesz walczył w klatce-dla mnie osobiście możesz w niej pozostać tylko proszę nabierz trochę pokory i szacunku bo ja Cię nie obraziłem a niestety obawiam się iż jak spotkamy się osobiście to klatka Cie nie obroni koledzy również.
Mam nadzieję ze zmądrzejesz i podejdziesz właściwe do tematu i zamiast się kłócic weźmiesz za trening.
Do zobaczenia niebawem w Anglii
i jeszcze jedno ja nazywam się Wojciech Adamusik a Ty?
Pozdrawiam Cię serdecznie

Wojciech Adamusik

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy wywiad z Renato "Babalu" Sobralem (PL!)

Następny temat

K1 CAMP W SZCZYTNIE

WHEY premium