SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeet Kune Do w Warszawie - Robert Kwiatkowski

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22971

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4416 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a ja uważam, że tak naprawdę, to nikt nie wie, jak ewoluowałoby JKD, w którym kierunku poszedłby Bruce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Raczej jest to wymysl tego Pana. Nie chce mi sie odnosic do wszystkiego co jest na stronie wiec tylko punkt jeden: formy.
W JKD nie ma form.

W innym temacie napisalem Ci jakie masz mozliwosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podobno facet się "wziął za siebie", gdzieś czytałem. Czy warto mieć nadzieję, że tym razem na pewno naucza Jeet Kune Do?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Witam.
dosc długo mnie nie było na forum z powodów głupich tematów albo "mistrzów' zazwyczaj ok 16 lat wypowiadających sie jak to ni wszystko wiedzą najlepiej etc.
kilka lat temu byłem w szkole o której piszecie.
Pan prezes oraz "trener jkd" WSTAWIALI LUDZIOM KIT uczac i ch czegos co nazywaja JKD.
Jak pokazałem im swoje zdjęcia i zapytałem kto ze mna na nich trenuje lub po prostu stoi nie wiedzieli. (na zdjęciu byłem ja i Guru Inosanto a na następnym Sifu Larry Hartsell i Erik Paulson)
Gdy zapytałem o prawo do nauczania lub certyfikat pan prezes pokazał mi legitymacje chyba tkkf-u która osobiście wypisał panu trenerowi
Nie mają pojęcia co czynią - uczą niestety czegos tam troche karate a trochę jkd z kaset video - NIESTETY.
Kolega namówił mnie bym poprowadził przez godzinę pokazowy trening - nie załuję -ludziskom pootwierały się oczy bo...trenowne przez nich rzeczy nie miały kompletnie nic wspólnego z JKD a o treningu przekrojowym czy tzw 4 strefach combatu nie mieli pojęcia...
po treningu stałem się zagrożeniem i niewygodnym gościem od którego wszyscy wzieli wizytówki namiary itp.co dalej?nie wiem.

Co do prowadzenia zajęc przeze mnie w Warszawie sprawa jest otwarta tylko zrozumcie że potrzeba do tego Waszej pomocy.
Jeżeli jesteście chętni proszę bardzo skontaktujcie się ze sobą nawzjem ustalmy gdzie będziemy trenowac a ja obiecuję iz będę z Wami trenował.wybaczcie nie mam czasu na bieganie jak ktos wczesniej napisał z ulotkami czy plakatami poniewaz w Łodzi prowadzę mnóstwo zajęć.
Istnieje możliwosc prowadzenia zajęć lecz do tego potrzeba wspólnych chęci.Serdecznie dziękuję i pozdrawiam wszystkich i przepraszam jeśli kogos dotknęła moja wypowiedź ale tak po prostu było...
Kenjiro pozdrawiam i do zobaczyska

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
No widzisz Kemot, masz teraz pole do popisu. Ja przeczytales zapewne wyzej, Wojtek Adamusik jest pozytywnie nastawiony do treningow w Warszawie. jedyne co musisz zrobic to zorganizowac siebie i tobie podobnych. Tak wiec do dziela i powodzenia...

W.A., pozdrawiam rowniez serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo dziękuję za zabranie głosu w tej sprawie W. A. Chciałem mieć pewność, że rezygnując z treningów w TKKF Stadion u pana K po zaledwie pół roku, nie rezygnuję z czegoś wartościowego.

Wiele osób jednak chodzi na te treningi jest przekonana, że trenuje Jeet Kune Do i wszystkim polecają tą sekcję co chcą trenować JKD w Warszawie. To bardzo utrudnia zebranie się w istotną w ilości osób grupę, która wyrażałaby chęć treningów u W. A. Sam założyłem parę wątków w tym celu na gronie.net, ale niestety niewiele osób się udzieliło przez prawie rok. Chciałbym, żeby te treningi doszły do skutku, ale nie wiem co robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Wiesz co nie przekonuj nikogo i jak to się mówi nie uszczęśliwiaj na siłę.To co robią w tej sekcji trenerzy to ich osobista sprawa.natomiast jeżeli ktoś trenuje Jeet Kune Do to niewierzę w to iż nie pokusiłby się o przyjazd do Łodzi z Warszawy na seminarium z takimi gwiazdami jakimi z pewnością są Sifu Larry Hartsell (uczeń Bruce;a Lee) czy Erik Paulson no chyba że trener im zabronił lub się po prostu wstydzą.
Dla mnie to żenada no ale cóż.Niebawem będzie w mojej Szkole Guru Dan Inosanto i też nie sądzę by Ci ludzie przybyli na seminarium...a moze i po co?
pozdrawiam serdecznie i dziękuję za możliwość wymiany poglądów

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można wiedzieć na kiedy planowana jest wizyta guru Dana Inosanto? Czuję się zainteresowany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Jak będą dopięte konkrety to zamieszczę info
pozdrawiam

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
O witam trenera

Dawno mnie nie było, ale wszystko przez to posrane więzadło krzyżowe. Co słychać na łanowej?

pozdrawiam serdecznie

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Nowy wywiad z Renato "Babalu" Sobralem (PL!)

Następny temat

K1 CAMP W SZCZYTNIE

WHEY premium