SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeet Kune Do

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4670
No w koncu Kain. Dzieki

.....'' prawda jest drogą bez wyznaczonej ścieżki''
-B. Lee.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
Jakryc, powinno byc przeczytanych trochę więcej i rzeczywiście 1 wysłany. Sprawa jest prosta - forum odwiedzam b. rzadko, choćby dlatego że czasem trenuję a i mam inne zajęcia, dlatego się nie logowałem. Ten temat śledzę od początku (trenuję JKD 4 lata), lecz dopiero teraz postawa tego niebywale oryginalnego młodego człowieka skłoniła mnie żebym coś napisał. Jak widzisz jest to moje 1 wcielenie.
Do W.A. - no chyba faktycznie się Trener starzeje, ale może by tak faktycznie szkołę w Brodnicy otworzyć
Pozdrawiam

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ach,tak się boję bardzo mnie nastraszyliście






HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak tylko jest jeden problem ja nawet nie wiem,gdie ta szkoła się dokładnie znajduję(jeszcze nikt z mojej rodziny nie był w Łodzi).No i jeszcze jedno jak mój trener miał by Pana pszeprosić skoro mieszka w Jabłonowie i wątpię,czy chciałoby się mu przyjechać do Łodzi.
Dziękuję za propozycję przyjadę jak najszybciej(postaram się).

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
ale koniecznie przyjedz w pazdzierniku na seminarium

karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym wszystkich przeprosić,a szczególnie W.Adamusika za mojego tatę i trenera.Bo ja podejrzewam że mój trener wypowiadał się na temat JKD(jak zawsze sceptycznie-to znaczy że to sposób na robienie dużych pieniędzy pod imieniem Bruce'a).A mój stary wpadł do domu po rozmowie z nim i zaczął gadać.Jeszcze jedno to może wydać się dziwne,ale fajnie jest pokłócić się dla jaj,ale kiedy nabiera to kształt jakiejś wojny czy czegoś i to o jakąś bzdurę to niewarto.Jesteście dorosłymi ludźmi i nie warto komuś grozić bo ktoś coś powiedział.To by było na tyle,a do Łodzi na trening i tak przyjadę to tylko sprawa czasu(prędzej czy później),bo poprostu stary nie ma czasu,aby mnie przywieźdź(taka praca).Narka.

junfan12

Ps.Ja mam 15 lat,a nie 12(dwunastka jest po to,bo to suma liter z mojego imienia i nazwiska-taki szyfr).Pitbulek ma rację,gdyby w B-cy buła szkoła JKD to w godzinach treningu"wszyscy"zamiast na mieście czodzili by na treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jeszcze jedno zapomniałem się zapytać cz w Pana szkole(W.A.)JKD,jest coś takiego jak stopnie.Bo na pewnej stronie int.przeczytałem że Taky Kimura ma największy stopień i sam mianował D.Inosanto na 6 stopień.Czy tom prawda?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ło..Ło..Ło..Trochę się zapędziłem,praktycznie i teoretycznie za nikogo nie przepraszam,bo nie będę decydował o czyichś poglądach.Poza,tym nie widziałem W.Adamusika w akcji i jedyne mogę pszeprosić za siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiecie co, chlopaki? Czytam wasze posty i robi mi sie zal czesci z Was (z calym szacunkiem). Trenuje JKD w Lodzi i dobrze sie orientuje w tym temacie. Jesli kogos interesuje konstruktywna dyskusja na ten temat, zapraszam. Jesli nie, nie bede nikogo wyprowadzac z bledu (przez duuuuze B). A w szkole W Adamusika jest swietnie. Nie opddajcie w watpliwosc Jego umiejetnosci, jesli nie spotkaliscie sie z Nim osobiscie. Pozdrawiam



PS Szary, dzieki za pamiec, reka juz ok i wracam na treningi lada dzien... nareszcie!!!! Danone, co slychac? Moze sie spotkamy w pazdzierniku, kto wie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
No hej Marto.
U mnie wszystko ok.
A Ty jak sie masz?
W pażdzierniku? hmm? gdzie?

Pozdrawiam!

Danone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto sie nie boi?

Następny temat

Shaolin idzie jak burza!

WHEY premium