SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeet Kune Do

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039


Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witaj karma a raczej Karim tu Tymon czytam te wypowiedzi i kurcze nieżle się żrecie co tam u Ciebie dawno cie nie widziałem

trox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hallo!Nie pojawiam sie na forom przez dwa tygodnie, a tu pustki... Heh, jak mnie nie ma, nikt nie podtrzymuje dyskusji? No, zmobilizujcie sie i napiszcie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Śliniaczku!

Hmm... Zatem powiedz, gdzie byłaś, jak Cię nie było? Byłaś na zawodach w Łodzi?

PS.Tak w ogóle skąd się wzięło Twoje przezwisko - Śliniak?

Pozdrawiam serdecznie!

Mateusz Kiczela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Hehehehehe dobrze wiedzieć...

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najwazniejszy lest zawsze nauczyciel bez wzgledu na styl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mateuszku moj kochany - zamorduje. O tym mial nikt nie wiedziec !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale skoro mnie wygadales, Paskudniku, wyjasnie geneze mojego przezwiska:

Otoz powstalo ono kilka lat temu na obozie JKD. Trzeba tu zaznaczyc, ze mam tak delikatne cialo, ze od byle uderzenia pojawaja sie na nim siniaki. Mimo to intensywnie trenowalam i - jak mozna sie domyslec - bylam cala sina. Stad wszyscy dookola wolali na mnie "Siniak". Ktoregos dnia (a bylo to po ognisku, ktore odbilo sie powaznie na naszym porannym, agonalnym stanie na sniadaniu) kolega Steryd ;) chcial mnie zawolac i - przejezyczyl sie. Na cala rozwartosc paszczy krzyknal "SLIIINIAK!!!". Reszta od razu podlapala, wszystkim sie spodobalo i - ku mojej rozpaczy - tak juz zostalo...

Aha! Jeszcze cos! Niedlugo wyjezdzam i nie bede miala dostepu do netu, wiec chialam wam wszystkim zlozyc swiateczno - noworoczne zyczenia: cieplej atmosfery w rodzinnym gronie, duzo milosci i usmiechu, wspanialej zabawy w sympatycznym gronie i duzo sil na caly przyszly rok do trenowania i pokonywania trudnosci, jakie nastreczy Wam los. Duzy buziak!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Marta!

Masz urocze imię, zawsze mi się podobało i oczywiście życzę Ci wszystkiego tego, czego sobie sama życzysz!

Pozdrawiam serdecznie!

Mateusz Kiczela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkim na forum życzę zdrowia,szczęścia,bogatego gwiazdora i samych wygranych walk.

junfan12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maczop... nie tylko nauczyciel najwazniejszy jestes ty !! Twoje podejscie do tego zawziecie oraz to abys byl otwarty na ta wiedze ktora przekazuje ci nauczyciel i odpowiednio ja pokierowal :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto sie nie boi?

Następny temat

Shaolin idzie jak burza!

WHEY premium