SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeet Kune Do

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Łodzi nie przyjadę w najbliższej przyszłości,nie przekonałem ojca on ciągle wierzy w to co mu powiedział P.Jagusz.Lecz wpadłem na dobry pomysł(w końcu zrobię wszystko,aby nauczyć się podstaw JKD a nawet samej pozycji by jong).Dlatego przyjadę za trzy lata(wtedy wybije mi 18-stka).Lub Pan mi w tym pomoże,więc proszę niech prześle mi Pan zdjęcie z tą pozycją lub(wiem że to szalone)nagrać się na kasetę i mi ją przesłać.Albo po prostu otworzyć w Brodnicy szkołę JKD.
PLEASE!!!!!!!!!!!!!
PS.Czy mógłby Pan napisać mi swój adres e-mail'a oto mój mail:[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Widzę że lubisz zaśmiecać forum tymi samymi textami!

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Koleś kto jest prymitywny i wrzuca prymitywne texty - bez sensu powtarzając się to już wszyscy zdążyli sie przkonać!

Do tego trenujesz u jakiegoś podobnego prymitywa, który jest twardy za plecami i potrafi tylko tak obgadywać. Znam osobiście Wojtka Adamusika i wiem jakim jest On fachowcem. Ntomiat jeśli ty lub twój tatulek czy może ten "wypasiony" trenerek chcieliby się przkonać o umiejętnościach W.Adamusika to nic prostszego jak zawitać do Łodzi.
Po to człowiek ma głowę aby sam myślał a nie klepał jakieś bzdury wygadywane przez jakiegoś "wypasionego" trenerka!

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
ehh, moze i mnie znasz jjaro, ale kolegami to my chyba nigdy nie bylismy, bo nie pisal bys takich rzeczy.
Zawsze sie wypowiadam jakryc za siebie.


karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Danone jak ty to mowisz mój wypasiony trenerek zna Łódzkie JKD od podszewki i nie wiem,czy można nazwać prymitywem kogoś kto został mianowany prezydentem Polski Eskrima Doce Pares,przez Frans,a Stevborne'a(Holender),który także ćwiczy JKD i ma kontakt z Nucleusem.Jak mówisz "wypasiny trener",gdy ćwiczył Wing Chun'a roz******lił mook jonga w drobny mak.A że uważa iż JKD to worek bez dna to jego indywidualna sprawa.Więc jeśli ty masz jakieś wątpliwości to pakuj swoją opasioną dupę w pociąg i przyjedź do Jabłonowa.Ale za lekarz będziesz płacił sam.
Ps.Od mojego taty to się od******l,bo zrobie ci z ryja naprawdę jakiś jogurt idopiero będziesz Dadone'm.Tępaku
JunFan12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Jun Fan12 wyprowadzę Cię z błędu.
po pierwsze twój trener może zna coś ale nie łódzkie JKD.Wiesz dlaczego? bo nigdy tu nie był, więc nie wypisuj ******łowatych tekstów.
Zapytaj swego trenera gdzie i ,kiedy był na jakim treningu,może choć ze mną rozmawiał? Odpowiedź brzmi nie-więc zastanów się co on ci wciska.
Co do reszty twojej wypowiedzi pozostawiam ją bez komentarza bo wolę trenować a wy powinniście sami dojść do jakiegoś porozumienia....

Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4406 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
eeeeeee, nie ekscytujcie się tak...skąd wiecie czy junfan w ogóle rozmawial z P. Jaguszem.....?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1020 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21579
Ej chłopaki (Danone i Junfan12) nie kłóćcie się tak ostro bo ze śmiechu spadłem z krzesła przed kompem.
Co do junfan12. "Dla tych,którzy znają W.Adamusika: Jak go oceniacie.Ja np.spotkałem się z negatywną oceną jego umiejątności", ".Albo po prostu otworzyć w Brodnicy szkołę JKD". Masz kolego sporo tupetu i ułańskiej fantazji. Szczerze powiedziawszy, nie rozumiem Twojej postawy. Moim skromnym zdaniem gdyby Ci naprawdę zależało poświęcił byś 1(!) miesiąc i parędziesiąt zł na przyjazdy do Łodzi i SAMEMU ocenił czy warto, a nie opierał się na zdaniu faceta, który o Wojciechu Adamusiku z JKD słyszał, tyle że nie o Wojciechu a Waldemarze, nie Adamusiku, a Kowalskim i nie z JKD-Łódź a z zajezdni tramwajowej w Łasku. Swoją drogą masz tu 3 osoby które umiejętności Trenera Wojtka znają z autopsji i raczej polecają. Może coś w tym jest, nie sądzisz?

skumulowałem w sobie całą energię i zaj***** mu z całej siły

bramkarz jednej z łódzkich dyskotek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
zostaw go on ma 12 lat i nie wie jeszcze czy jest chlopcem, czy dziewczynka

karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Ehehehehehe karma i Dżizus ale mnie rozbawiliście. To fakt!

junfan12 ty również mnie rozbawiłeś ehehehehe ale teraz aż mi głupio że zniżyłem się na tą jedną chwilę do twojego poziomu.

Swoją drogą jesteś smarkaczem dla mnie i nie mam zamiaru się więcej z toba licytować.

Tkwij dalej w swej bezmyslnosci, a My tylko znamy prawdę!


P.S. pozdrów tatulka i spytaj go czy jestes dziewczynką czy chłopczykiem!

Danone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto sie nie boi?

Następny temat

Shaolin idzie jak burza!

WHEY premium