SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeet Kune Do

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4670
Ludzie konczcie ta jalowa dyskusje i idzcie pocwiczyc na sali a nie przed komputerem.

.....'' prawda jest drogą bez wyznaczonej ścieżki''
-B. Lee.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4401 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Dzizus - 1 wysłany, o przeczytanych...

czyje to drugie wcielenie?

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
>Do W.Adamusika,P.Jagusz,trenował JKD wraz z W.Leszczyńskim w szkole D.Cieszyńskiego i był na seminarium R.Bussttillo.
>Do jakryca to oczywiste że z nim rozmawiałem,przecież to mój trener jak nie wierzysz to wejdź na stronę www.kali.w.pl,jak poprzednio mówiłem nazywam się Michał c***** i jestem na zdjęciach na pierwszym ten pod P.Jaguszem po prawej na ławce,a na drugim stoję obok Frans'a(ten w jasnej koszulce).A jeśli nadal nie wierzysz to przyjedź w tą sobotę na trening do Jabłonowa pom. przed kafeją "klub".

junfan12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Jun Fan 12 Tak więc jak sam widzisz i chyba w końcu rozumiesz twój trener nawet mnie nie widział a W Lesczyński nie trenuje u mnie od 97 roku.
Na tym seminarium z Bustillio był inny mój instruktor i asystent.
Tak jak powiedziałem wcześniej twój trener (jeśli tak powiedział) robi z ciebie , twojego taty i z siebie "Balona" ale dość o tym.
Ja mam lepsze zajęcie niż pouczanie ciebie czy innych którzy nie dość że mnie nie znają to jeszcze bezczelnie zabierają głos.
Sorry jestem zajęty ważniejszymi sprawami tj trening.


Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4670
Czy tu k***a nie ma moderatorow niech ktos w*****e tego junfana12. To 12 to jego wiek?.

.....'' prawda jest drogą bez wyznaczonej ścieżki''
-B. Lee.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 915 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4726
Jun Fan12 mam propozycję dla ciebie i twojego taty bo widzę że masz niezły rebus.
Ale zanim złożę ci propozycję muasisz przestać zachowywać się jak ......
zachowaj kulturę i siły na treningg
powracając do propozycji...przyjedź do Łodzi wraz z tatą którego pozdrawiam i daj mu do przeczytania ten tekst.
Jeśli jest tak jak powiedział twojemu Tacie twój trener i po przyjeździe do Łodzi okaże się że jestem "cienki" jak to napisałeś to zwrócę ci koszty podróży , ba nawet zawiozę ciebie i twego Tatę do domu moim samochodem - lecz jeśli racja będzie po mojej stronie to chcę przeprosin (jeśli to prawda od twego ojca i twego trenera.
Jeśli nie przejdzie trenerowi przez gardło słowo przepraszam to powiedz mu że potrzebuję ok 60 sekund aby wyprostować jego kulturę osobistą i pokazać prawdę
Serdecznie pozdrawiam
Nie żartuję propozycja jest otwarta.
Swoją drogą Panowie dawno nie zabiegałem o ucznia tj o Jun Fan 12 chyba się starzeję....
Karma 5 i 6 pażdziernika seminarium-będziesz?

Wojciech Adamusik

Wojciech Adamusik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
sluchaj synu, ja mam prawdopodobnie przynajmniej 2 szkoly wiecej od ciebie
a sprawa druga nie waz sie nic mowic na temat mojej matki, bo ja twojej nie tykam, po prostu ostrzegam i lepiej wez to na powaznie.

karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4684
To oczywiscie bylo do junfana( bruce by sie usmial)
mam nadzieje trenerku, ze uda mi sie wziac urlop i wpasc do Lodki na seminarium, bardzo bym chcial, ale zreszta jestesmy w kontakcie, zadzwonie jakos na dniach.
Karim

karma2030

karma2030

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
No właśnie zasrany gówniarzu! Weź tego tatulka i trenerka i niech obaj po ruju dostaną, a jak ci bedzie mało to podjedź do mnie na retkinie i jeszcze ja wam w******le!

I również od******l się gnoju od moich rodziców. Bo przyjdzie taki czas że podjade na Łanową i przypadkiem ty tam bedziesz i dostaniesz takie w******l że już więcej do Łodzi nie zawitasz i nie będziesz wypisywał bzdur jełopie!

Czy wszystkie czaple to obsrańce??


Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Do junfan12 jeszcze raz kogoś obrazisz i masz bana!!!!!

KAIN
Minister spraw wewnętrznych w dziale Liga NHB

"The ground is my ocean, I'm the shark, and most people don't even know how to swim."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto sie nie boi?

Następny temat

Shaolin idzie jak burza!

WHEY premium