SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeet Kune Do

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 43911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich,
Zaluje, ze nie odznacza sie najsmieszniejszych dyskusji (o ile te mozna tak nazwac w ogole), ale ta Wasza nadawala by sie znakomicie, naprawde. No coz, wypada tylko podziekowac mieszkancom Jablonowa za przymusowy trening miesni brzucha dla ludzi z forum, hehe.

Do junfun12: proponuje Ci przeczytac wszystkie Twoje posty napisane w tym topicu, tak na spokojnie, przy herbatce i ciastkach. Bardzo Ci sie to przyda. Nastepnym razem mozesz nie trafic na tak wyrozumialych ludzi.

pozdrawiam,
Pivo

p.s. ale to "sz.p. W. A." na koncu rozbroilo mnie totalnie! Gratuluje panu W.A.! Jak widze mistrzowie ucza takze pokory!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie można kupić tą książkę Larrego Harstella(podaj mi adres jeśli można kupić na wusyłkę).

Do Pivo czy jak tam masz ja się uczę Doce Pares a nie JKD dlatego się pytam póki nie dostane normalnej odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki droga Marto pomogło,ale teraz jak wygląda pozycja szermiercza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy można w Polsce kupić tę książkę Harstella.

Marto znalazłem w necie pozycję szermirczą tam przednia stopa jest ustawiona centralnie do przodu (90 stopni), a jak to jest w pozycji by jong z przednią stopą Please odpowiedzcie!!!!!!!!!!!!!!!

junfan12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
wejdz sobie na www.amazon.com i wstukaj Larry Hartsell, wyskocza Ci wszystkie jego ksiazki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strasznie duzo zadajesz pytan, junfan... Uff, jestem cierpliwa, ale nie do przesady :) Napisalam, ze by jong jest PODOBNA do pozycji, w jakiej walcza szermierze, a nie, ze jest IDENTYCZNA. Wiem, ze w szermierce stopa jest zwrocona centralnie. Ale w poprzednim poscie chyba wyraznie napisalam, jak ta kwestia wyglada w by jong. Przeczytaj go uwaznie jeszcze raz. To dobrze, ze prowadzisz intensywne poszukiwania i powaznie sie interesujesz jkd, ale zanim zasypiesz nas lawina pytan, przeczytaj dokladnie posty, pogrzeb w necie, antykwariatach i ksiegarniach, a pozniej pytaj. Samodzielne odnajdywanie odpowiedzi na nurtujace nas pytania jest bardziej owocne, dojrzale i MNIEJ MECZACE...

Pivo16, czy jakos tak. Sam jestes niewiele starszy od jun fan, a krytykujesz prawie jak Vanderlei czy Boruta... Jesli smiesza Cie te posty, moze po prostu ich nie czytaj. Albo - jesli juz musisz krytykowac - poudzielaj sie najpierw troche na forum, napisz cos konstruktywnego, a pozniej bierz sie za krytyke. Oczywiscie nie jest moim celem cie urazic, ale draznia mnie takie cwaniaczki. Mimo wszystko pozdrawiam Cie i mam nadzieje, ze rozwazysz moje rady i zastosujesz sie do nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Droga Marto, nie wiem czym Cie tak zdenerwowalem. No coz, ze dyskusja byla zabawna, chyba nikt nie mial watpliwosci. Po prostu pisze co mysle. Na pewno nie mialem na celu nikogo urazic.

pozdrawiam,
Pivo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze juz, dobrze. Tylko nie czepiaj sie biednego jun fana, bo straci zapal do poszukiwan. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dam mu nawet soga, wlasnie za ten zapal

PS. Marta, ja tez wlasnie zamierzam isc na japonski. Heh, ciesze sie, ze ten piekny jezyk w koncu staje sie popularny w naszym kraju (powoli, powoli, ale...).

sayonara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kenji toć to amerykańska strona jeśli zamówię tą książkę zapłacę kupę kasy nawet za sam koszt wysyłki,a czekać na nią będę jeszcze dłużej.

Marto czytałem twojego posta i czytałem ale za chiny nie mogę znależć pod jakim kątem(albo jak) ustawiona jest przednia stopa.

junfan12 Big Dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kto sie nie boi?

Następny temat

Shaolin idzie jak burza!

WHEY premium