SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementacje pod Muay-Thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Trec jak najbardziej możesz brać, to dobre suple SAW z przedtreningówek na pewno ma dobre opinie.

Spalacz w Twoim przypadku nie ma sensu, tego się używa przy dopiętej na 100% diecie, przy intensywnych, długotrwałych treningach przy zbijaniu wagi (takie jest przeznaczenie tego suplementu, a że przez Polaków-lekomanów jest nadużywane, to inna sprawa). Ty dopiero wracasz na treningi, więc nie widzę powodu, żebyś od razu taki kaliber wrzucał.

A potreningówka serio Ci potrzebna na samym początku powrotu? Może na razie wrzuć tyko BCAA.

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2014-10-03 13:58:46

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 571
Jeszcze jedno pytanko mam, tak po dłuższym namyśle poczytałem troszkę o potreningówkach i Iron Horse wydaje się fajnym rozwiązaniem i może zdecyduje się na niego, lecz mam wątpliwości co do przedtreningówki niemogę się zdecydować oraz dowiedzieć co będzie lepszym rozwiązaniem? S.A.W czy też Nitrobolon firmy Trac?

;o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 571
Lady M
Trec jak najbardziej możesz brać, to dobre suple SAW z przedtreningówek na pewno ma dobre opinie.

Spalacz w Twoim przypadku nie ma sensu, tego się używa przy dopiętej na 100% diecie, przy intensywnych, długotrwałych treningach przy zbijaniu wagi (takie jest przeznaczenie tego suplementu, a że przez Polaków-lekomanów jest nadużywane, to inna sprawa). Ty dopiero wracasz na treningi, więc nie widzę powodu, żebyś od razu taki kaliber wrzucał.

A potreningówka serio Ci potrzebna na samym początku powrotu? Może na razie wrzuć tyko BCAA.

Zmieniony przez - Lady M w dniu 2014-10-03 13:58:46


Raczej wracam... no już chodzę sobie miesiąc, właśnie też myślałem nad BCAA zamiast potreningówki ale niezabardzo mogłem się zdecydować co wybrać, bo zależy mi na szybkiej regeneracji po treningu a nienaleze do speców do spraw supli i dlatego mam tyle wątpliwości. Jeżeli narazie BCAA to potreningówkę kiedy stosowac/zakupić?

;o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
High Kick to PRZEDtreningówka

BCAA bierz Co do potreningówek , to nie pomogę, bo nie używam, od lat stosuję po treningu głównie BCAA

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 571
Rozumiem a możesz mi polecić jeszcze potreningówkę która była by lepsza? SAW czy Nitrobolon firmy Trec? (bo z tym hight kickiem sobie daruje narazie) a bcaa również firmy Trec - G-FORCE będzie dobre?

;o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
saw lepszy,próbowałem i sawa i nitrobolona.tak jak Lady M pisze zainwestuj w bcaa,te z treca strasznie drogie w stosunku do zawartości.polecam z hiteca lub sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 571
Czyli przedtreningówkę to zdecyduję się na SAW'a, a jeszcze jeżeli miałem zastapić potreningówkę BCAA to czemu BCAA zaleca się branie przed treningiem? (tak pisze na dawkowaniu na suplementach)

;o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
BCAA ogólnie zaleca się okołotreningowo. Różne są szkoły - niektórzy biorą przed, niektórzy po, a niektórzy dzielą porcję na pół i biorą przed i po.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 571
Ale rozumiem, że to nie ma zbyt większej roli czy biorę bezpośrednio przed czy po treningu, tak?

;o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45900
najlepiej brać przed i w trakcie treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek bokserski

Następny temat

Judo+silownia

WHEY premium