SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementacje pod Muay-Thai

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
nie wypowiem się na temat innych przedtreningówek, bo nie stosowałam, natomiast o HK mogę powiedzieć, że działa - i na ciało, i na głowę. Przynajmniej na mnie działało tak, że "chciało mi się chcieć", i na granicach, gdzie normalnie głowa powiedziałaby że "daj se spokój", to udawało się jeszcze to jedno powtórzenie wyłuskać. Mam też wrażenie, że jakoś mniej mięśnie bolały. Co do składu się nie wypowiem, bo chemikiem nie jestem, ale strzelam, że pewnie jakieś pobudzacze + aminokwasy.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupię na przyszły trening saszetkę. Obawiam się, że przy większym wysiłku niż organizm jest w stanie znieść może być problem z regeneracją. Z drugiej strony nikt nie wie jakie ma możliwości, bo głowa za wcześnie każe odpocząć :) Brzmi zachęcająco, bo po całym dniu w pracy często przychodzę na trening bez entuzjazmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
to HK powinien Ci podejść aha, i ostrożnie z dawką, bo generalnie towar kopie niektórzy zaczynają od połowy zalecanej

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1787
Witajcie,

jeżeli twoja micha jest pilnowana to proponuje Ci zakupić bcaa i zamiast kupować przedtreningówki kup sobie cofeine w xapsach za 16zł z activlaba, natomiast jeżeli nie pilnujsz jedzenia i po treningu masz wiekszy odstęp czasu do posiłku dokup wpc i carbo. Nie sugeruj się opiniami o produktach to co napisałem to mocna podstawa! Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po waszych poradach zacząłem stosować przedtreningówki i HighKick faktycznie daje największego kopa ze wszystkich testowanych przeze mnie. Mimo wszystko kupiłem puszkę ShowTime, bo jakoś bardziej komfortowo się po tym czuję, mniej ogłupiony :)

Co do BCAA to w skrócie przeciwdziała negatywnym procesom w mięśniach po dużym wysiłku. W uproszczeniu: mięsień po skrajnym wysiłku jest uszkadzany i odbudowuje się w czasie regeneracji. W kulturystyce odpowiednie ćwiczenia i dieta pozwalają odbudować z nadwyżką, żeby zwiększony mięsień był przygotowany na kolejny wysiłek i mięśni przybywa. BCAA przeciwdziała tym procesom i skraca okres kataboliczny po treningu przez odbudowę zniszczonych mięśni. Tak przynajmniej pisano kiedy BCAA pojawiło się na rynku.

Teraz czytam rozmaite artykuły na temat działania na mózg i sam jestem zagubiony :) To chyba chwyt marketingowy, że dziś każdy suplement powoduje wzrost poziomu hormonu wzrostu i przyspiesza procesy anaboliczne. Kiedyś wszystko było prostsze, a odżywki nie składały się z tysiąca składników w śladowych ilościach:)

Jak dla mnie to w sportach walki liczy się kreatyna, BCAA i teraz przedtreningówki, żeby z każdego treningu wycisnąć jak najwięcej. Ewentualnie GABA na spanie.

Zmieniony przez - Ernesto_Mendoza w dniu 2014-12-06 17:27:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek bokserski

Następny temat

Judo+silownia

WHEY premium