SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Judo+silownia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1361
Wracam po przerwie do judo z zamiarem nabrania masy, ladnie wyrzezbionego ciala no i oczywiscie kondycji. No i tu nie wiem od czego zaczac... Waze 64 kg przy wzroscie 182 cm takze chudzina jestem. Nie mam zielonego pojecia o silowni ani o ukladaniu diety, jest po prostu dla mnie tego za duzo, nie pojmuje tego... Wiec to jest moje pytanie, czy 3 dni treningow + 2 dni silowni dalby by jakies efekty ? Chcialbym na pewno przytyc, jesli to nie problem to prosze o ulozenie diety. Wiem ze najlatwiej jest nic nie robic i miec wszystko gotowe ale po prostu nie pojmuje tego. Po 5 latach treningow judo nie przybralem na masie wrecz przeciwnie, schudlem :P Hmm wydaje mi sie ze to tyle. Dzieki !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4534 Napisanych postów 35806 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263181
Dział odżywianie, poczytaj podwieszone temat, ułóż coś sam z dodatnim bilansem kalorycznym i wklej tam do sprawdzenia.

Nikt Ci sam tego robić nie będzie, za takie rzeczy się niestety płaci

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136809
3x judo i 2 siłka? Ciężko przytyć bez diety z potężną nadwyżka kcal. Akurat sztuki walki średnio się nadają do nabierania masy, na tym się chudnie;) Jak chcesz masy to siłka 4x week, żarcie do oporu plus aeroby. I nic poza tym. A dieta nie jest trudna, po prostu musisz wiedzieć ile powinieneś jeść, czego jeść i to, jakie jedzenie co zawiera. Przy Twojej wadze 4 worki ryżu dziennie, 700 g mięcha, trochę zdrowych tłuszczy jak oliwa z oliwek czy orzechy i jedziesz. Na początek powinno wystarczyć. Tylko wiadomo, zamiast ryżu makaron/chleb/owsianka/ziemniaki. Mięcho, ale i ryba, twaróg, jaja, a nie sama pierś z kurczaka. Suszone owoce, jak rodzynki i morele. Pilnujesz regularnych posiłków i coś tam pójdzie

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1361
Dzieki wielkie to mi na pewno pomoze :) Orietujecie sie moze czy istnieja jakies kluby kulturystyczne? Generalnie chodzi mi o to zeby byla tam osoba ktora zna sie na rzeczy, wie co i jak i ewentualnie doradzi w wyborze diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
diety sie nie wybiera, diete tworzysz pod siebie, ktos moze ja ewentualnie poprawic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie suplementacje pod Muay-Thai

Następny temat

Jak nauczyc sie robic karuzele zapasnicza?

WHEY premium