SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie spalacze?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Tak zrobię. Pytam o spalacze lubię wiedzieć na zapas, lubię sobie wcześniej wszystko zaplanować. Poleci ktoś coś sensownego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400710
emanio
To wiem. Bez obaw, wiem co robić.


Bez obrazy, ale te zdjęcia przecza temu byś rzeczywiście wiedział co robisz. Jeśli tak wyglądasz po masie i chcesz ją cisnąć jakieś 6 tygodni to Ty właśnie nie wiesz co robić.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Nie wiesz jak wyglądałem pół roku temu. Więc ten komentarz jest dyskusyjny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Poza tym masa na dopiętej diecie trwała od ok. 15 stycznia i w tym czasie zrobiłem ok. 6 kg nie otłuszczając się zbytnio. Więc myślę że chyba nie tak źle Panie "doradco". Teraz chcę się redukować a od września porządna masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Zdjecia właśnie przeczą temu co piszesz Nie otluszczajac się zbytnio ? Ty naprawdę wierzysz ze w 3 miesiące 6 kg i uzyskales w wiekszosci miesnie? Na pewno starales sie bardzo ale przyjmij rady kolegów zwlaszcza te trochę krytyczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Nie mówię że to tylko mięśnie, stąd ta redukcja od maja. A rady przyjmiję z pełną otwartością. Z tym że napisałem post z pytaniem o konkretne rzeczy i tak naprawdę nic z tego nie wyniknęło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
emanio
Mam dość szybką przemianę materii. Aktualnie nie wykonuję żadnych aerobów. Znam swój organizm i myślę że wprowadzając aeroby zacznę powoli tracić na wadze. Taki przynajmniej mam plan ale to jeszcze się okaże najważniejsza obserwacja. Zobaczymy. Z słabszym spalaczem sobie poradzę bez problemu ale jeśli chodzi o jakąś petardę proszę o pomoc. Ogólnie dobrze znoszę tego typu suplementy


chodzi o to, ze wszystko sie okaze na pierwszym etapie redukcji na jakim poziomie sylwetka jest i dobór mocniejszego srodka bedzie m.in. od tego uzalezniony, jak fat bedzie juz dosc nisko wtedy moze wystarczy wrzucic johe+kofeine solo, bez zbednych cudów, wiec w ciemno, wyprzedzajac fakty jest dosc trudno poradzic, zwlaszcza zaawansowane srodki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4487
Dzięki Tom. Jak zawsze od Ciebie konkret pomoc. Zobaczymy po pierwszym może dwóch miesiącach jak będzie szło i wtedy się odezwę. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3689 Napisanych postów 6228 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173614
Tylko jak bierzesz johe musisz wiedzieć jak bo joha nie lubi węgli co do spalaczy dobry jest animal cut ale suple to dodatek dieta musi być dopięta i trening z cardio a na przyszłość zrób pierd redukcje potem masę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
najlepsza opcja:)
byc moze okaze sie, ze trzeba bedzie pociagnac na czyms nieco mocniejszym, a na koniec jako trzeci produkt dolozyc dopiero cos juz typowo pod dociecie, wiec jedynie na zapas kup johe, tyrozyne i kofeine:) bo to na ostatni szlif nada sie zawsze
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie spalacze

Następny temat

Pytanko o kreatyne

WHEY premium