SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odzywki w przedziale cenowym

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1951

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Witam
Mam 28lat i ważę 70kg. Od jakiegoś czasu postanowiłem że trochę "przypakuje" a dokładnie chce dojść do 75kg-80kg na rzeźbie. Znajomy rozpisał mi narazie plan ćwiczeń na masę który uskuteczniam. Stwierdziłem jednak ze czas na suple. Jedyny jakiego używam to BSN NO-XPODE który działa dla mnie motywująca i nie wyobrażam sobie treningu bez niego. Teraz postanowiłem ze potrzebuje coś co uzupełni mi dietę i przyspieszy budowę masy mięśniowej ( jakis gainer ) np: Mutant mass. Myślałem tez nad Cellmasem i Nitrixem od BSN'u.
Niestety moja wiedza jeśli chodzi o odzywki jest mala dlatego proszę o pomoc w wyborze.

Mam do rozdania na Suplementy ok 700-800zł miesięcznie tylko nie wiem jakie. Wolał bym te z wyzszej pólki (BSN, TREC,Gaspari itp) Pomozecie?


Jestem raczej ektomorfik, tłuszcz się trzyma z daleka odemnie.
PS1: Diete mam ułożona.
PS2: Chciał bym zęby w skład suplementów wchodził No-Xplode ktory 1kg starcza mi na 2 miechy i trzepie mnie mocno.


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
..czyli tez jestes po prostu leniwy
wystarczylo by zalozyc temat w dziale"odzywianie" i poprosic o korekte diety, dostał bys pomoc i po problemi.
ale skoro wolisz wydawac na suple a nie zadbac o cos co naprawde sie liczy to Twoja sprawa...
bialka/gainer/bulka nie mozna Ci doradzic nie wiedzac czego brakuje...
pozostaja suple np. kreatyna, beta alanina, aakg, staki/nooboostery itd, ale i one na wiele sie nie zdadza jezeli dieta za bardzo bedzie kulała..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no-xplode + cell mass

gainer w celu uzupelniania miski + po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dorzuć do no-xploda zwykle mono i jedziesz z cyklem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
akurat gaspari jak dla mnie to wyższa półka ale tylko cenowa, jakich węgli szukasz w gainerze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Nie wiem jakich węgli szukam dlatego ze Gainer to dla mnie uzupełnienie diety i tyle. Nic więcej nie wiem o Gainerach oprócz tego ze maja białka i węglowodane.

Zmieniony przez - Zyrgi w dniu 2012-11-25 14:09:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
skoro diete masz ulozona to odzywki nie potrzebne,
zrob jak Remik pisał i wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Zyrgi
Nie wiem jakich węgli szukam dlatego ze Gainer to dla mnie uzupełnienie diety i tyle. Nic więcej nie wiem o Gainerach oprócz tego ze maja białka i węglowodane.

Zmieniony przez - Zyrgi w dniu 2012-11-25 14:09:29


a nie wiesz o tym, że są węgle proste i złożone?
czyli pisząc dietę nie patrzysz na to czy węgle masz z cukierków czy np. z owsianki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
Niestety mam organizm który bardzo powoli nabiera masy dlatego chce przeznaczyć te 700-800zl na suple by przyspieszyć ten wzrost choćby o trochę.

PS: Tak moja dieta bazuje na cukierkach i kinder niespodziankach a popijam Coca-cola z mentosami (bez obrazy )



Zmieniony przez - Zyrgi w dniu 2012-11-25 14:21:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
napisz przykladowy dzien z Twojej diety jak mozesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
6.00 - Śniadanie
- 100g płatki owsiane
- 300ml mleka
- 50g twarogu chudego
- banan


9.00
- ryż
- 50g tuńczyka z puszki
- 10g oliwy z oliwek


13.00 - Obiad
- kasza gryczana
- piers z kurczaka
- warzywa

16.00 - Obiad 2
- ryż
- 100g twarogu chudego

19.00 - Kolacja
- 100g wołowiny
- 10g oliwy z oliwek

22.00 - Kolacja 2
- Jajecznica z 4 jaj

Mniej więcej taka mam ale przez to ze rożnie pracuje rożnie to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402476
malo bialka tak na pierwszy rzut oka, brak warzyw...
ile wychodzi Ci b/w/t na kg liczyłes?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIVERSAL STORM i co jeszcze na mase

Następny temat

Pomoc w dobraniu supla

WHEY premium