SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki dla ektomorfika.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
poza tym HMB nie działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
co za bzdura ze nie mozba laczyc HMB i kredki to jedno bardzo dobrych polaczen supli. Z czego trzeba zaznaczyć że HBM najlepiej zadziała na samym początku później cialo samo nauczy sie przeciwdzialac katabolizmowi. pamietj tez ze HMB pomaga w redukji tkanki tluszczowej. niezle jest polaczenie HMB z arginina w HMB revolution z TRECa a mono kredki powinno byc w kazdej firme takie same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
marcinman ---> Dzięki, takie odpowiedzi mnie cieszą. Z tego co czytałem na necie, to po dłuższym stosowaniu HMB naprawdę widać efekty, poza tym jako że piję gainera, podobno dobrze jest go połączyć z HMB. A więc chyba się na to zdecyduje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
co wy gadacie to strata hajsu i nie ma czegos takiego jak magiczne połączenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
co za bzdura ze nie mozba laczyc HMB i kredki to jedno bardzo dobrych polaczen supli. Z czego trzeba zaznaczyć że HBM najlepiej zadziała na samym początku później cialo samo nauczy sie przeciwdzialac katabolizmowi. pamietj tez ze HMB pomaga w redukji tkanki tluszczowej. niezle jest polaczenie HMB z arginina w HMB revolution z TRECa a mono kredki powinno byc w kazdej firme takie same.



Kredki, to sa w piórniku - to raz.
Cialo sie nauczy dzialac antykatabolicznie samo z siebie? ke?
Po trzecie, nie skomentuje tego co napisales o HMB. Sila reklam. No i to niezwykle combo, hmb+kreatyna
Mono nie jest w kazdej firmie takie samo. Rozni sie chociazby surowcem/rozdrobnieniem/pudełkiem

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-06-19 16:42:23

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Dobra, proszę Was jeszcze raz o pomoc. Byłem w sklepie, ale HMB nie mieli, a więc za to mogę kupić co innego. I za tą samą kasę co za HMB, mogę kupić z tego co pamiętam 500g kreatyny i 90 tabsów BCAA. Proste pytanie, brać to? Proszę o w miarę szybką odpowiedź, bo mi niedługo sklep zamkną (nie mieszkam w Polsce).

Aha, no i jeszcze pytanie czy brać kreatynę jeśli piję Gain Bolic 6000 z Olimpu, który już coś tam kreatyny ma.

Zmieniony przez - sakuTHC w dniu 2009-06-19 17:04:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
proste ze brac GB ma śladowe ilosci kreatyny więc większej różnicy nie zrobi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Zakupiłem czystą kreatynę, jest napisane aby brać jedną łyżeczkę na 30-45 minut przed treningiem i na pusty żołądek. Brać dokładnie tak, czy może jakoś inaczej? Pytam, bo wiem że np. gainera nie trzeba sypać aż tyle jak to jest podane. Aha, i czy to koniecznie trzeba jeść? Nie można z niczym rozpuścić? Bo raczej mało smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
powiem ze nawet koniecznie trzeba rozpuscic innej możliwosci nie ma bo raczej nikt nie wytrzymał by cyklu jedząc suchy proszek bierz kreatyne jak zaleca producent na opakowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 74
Dzieki za odpowiedz. Nie wiem tylko z czym mozna to rozpuscic? Mleko, sok, woda? A moze od razu z gainerem? I czy to koniecznie musi byc na pusty zoladek? Bo przed treningiem musze wypic tez gainera, a trudno zebym po wypitym gainerze mial pusty zoladek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co bezpośrednio po nitrobolonie2 ?

Następny temat

Pytanie odnośnie CP

WHEY premium