SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie moze mieć skutki uboczne

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1039
Thermo Fat Buner z Treca, ktos ostatnio mi powiedzial ze efekty moga byc po tym bardzo dobre ale pytal sie czy poradze sobie ze skutkami ubocznymi,spytalem sie go o co chodzi ale juz nie udzielil mi informacji (rozmowa na forum) prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Co do skutkow ubocznych chodziło pewnie o therme(ala) a nie o thermo treca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1039
no calkiem mozliwe, w takim razie to musi byc blad tago goscia, troszke sie przestraszylem bo mialem to kupic dla siostry, ostatnio ostro pakuje ma dobra diete i chciala cos zjesc a ty take zaskoczenie mam nadzieje ze ktos jeszcze potwierdzi opinie kolegi dla ktorego mam prezet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
na bank sie pomylil. pomylil Thero fat burnera z tre.ca z Thermalem Pro SNI. Jezeli chodzi o trecowski spalacz to nie masz sie co obawiac Spokoojnie mozesz jej to kupic

Zmieniony przez - blazej1901 w dniu 2004-03-28 22:19:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7322
j/w

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
mam problem zaczolem na feriach cykl, ktury skladal sie: z kreatyny MLO kturą jadlem z dekstrozą i glutaminą, do tego gainer z MLO, aminokwasy tez z MLO, i jeszcze bialko serwatkowe z treca. po okolo 2-3 tygodniach brzuch mnie zaczol napier... i przestalem jesc te odzywki po okolo 2 tygodniach bule ustąpily. chcialbym znowu zacząc je jesc tylko sie boje aby nic mi sie z brzuchem nie dzialo. muglby ktos mi napisac co moglo byc przyczyną tych bulów i jak teraz to dawkować. z góry dzięki za odpowiedzi :)

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
///muglby ktos mi napisac co moglo byc przyczyną tych bulów i jak teraz to dawkować. z góry dzięki za odpowiedzi :)///
Jadłes wiecej prochu niz normalnych posiłkow, szczegolnie jezli chodzi o gajnera - pozatym zbyt duze 'dawki'
daje głowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
fatburner treca sklada sie z naturalnych skladnikow nie masz cos sie bac guarana jest lagodnym stymulantem nie ma prawa nic po niej byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
z przedawkowania jodu moga byc jakies jaja z tarczyca ale tam sa takie dawki ze musialby zjesc chyba pudelko naraz zeby cos sie stalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
quart mialem diete ale chyba mialem jednak za duze dawki

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
quart a muglbys mi to rozpisac. ja tak myslalem zeby na początku kretke z dekstrozą i glutaminą, razem z carbo, i jeszcze bialko przed snem. jak bym skonczyl cykl krety to gainera razem z bialkiem. aha i jakie brac dawki w celu uzupelnienia diety. aha soga dam jak bede mial abonament czyli za miesiąc.

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sklep w Krakowie

Następny temat

Jak dobrze połączyć białko

WHEY premium