SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie carbo (tanie)?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
banany tanie i dobre można znaleźć w biedronce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3369 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11510
Ale one są z BIEDRONKI Nie wiadomo co w nich jest. Hehe.

Możliwe, że wychodzi taniej te carbo, ale zależy to też od tego, w jakiej jesteś sytuacji. No i nie liczmy, że będziesz pił jakiś szit bx 1 kg za 15 zł , tylko porządne carbo z leucyną, lub carbonox z olimpu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
powiedz mi czym sie różnią w praktyce te dwa produkty. (oprócz ceną)
ide do sklepu masz 15 minut czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
jakiś szit bx 1kg za 15zł
emlow mam nadzieję ,że to jakiś sarkazm z twojej strony...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
źle mnie zrozumieliście... ja nie neguje Carbo za zawartość cukrów prostych ale fakt, że tacy producenci jak Fitmax i Activlab ( jeden z tych producentów ma bardzo niejasno to podane a drugi zupełnie nie podał o tym informacji) nie umieszczają na opakowaniu informacji ile z węglowodanów to cukry proste! Nie podanie tego typu informacji na produkcie skierowanym dla sportowców to dla mnie jakieś nieporozumienie. Pierwsze co robi rozsądny człowiek który dba o dietę to sprawdza wartości odżywcze, skład itp. a w tym przypadku nic się nie dowie! Porównując dwa carbo w podobnej cenie rozsądny wybierze to które ma mniej cukrów prostych. Dla mnie nie podanie takiej informacji to znaczy, że producent celowo próbuje coś zataić, bo węglowodany w jego carbo to w większości te kiepskie węgle jak z cukierniczki. To tak jakby dla kogoś było nie istotne czy to białko sojowe, przeniczne czy kazeina micelarna tylko ważne że, białko. A różnica jest spora, nie sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
a pro po bananów to radzę uważać na te z przeceny. wystarczy podgrzać końcówke banana nad zapalniczką i nie trudno trafić na takiego z którego wyjdą robaki. A może to i plus bo jakieś białko się trafi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5745
jak jedzą je robaki to są zdrowe tylko po terminie :D :D

ale ktoro carbo wybralibyscie:

carbonox (1g argininy na porcje)

czy

carboplus (5g leucyny na porcje)

????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ja bym bral z leucyna.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak kolega wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Tez juz wybieram te z leucyna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY

Następny temat

HP + shock therapy +mono jak połączyć???

WHEY premium