SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie bcaa???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1979
Przede wszytskim jak bcaa np z Olimpu to nie mega capsy tylko 750 tablety - o wiele lepsze według mnie. Mega capsy wg mnie są jakies słabe. 750 ja brałem 7-9 dziennie ale ja mało ważę około 70 kg więc musisz pod wagę dawkę wybrać. Teeraz od jutro startuje z prostymi aminami, kupiłem se amino 2000 z ultimate'a na koniec masowania i mam nadzieję że będzie dobrze.

Bo naszym celem jest:
1)żyła na wierzchu
2)ponadrywane włókna mięśniowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
juz kupiłem MegaCapsy, dokładnie 300 kapsów z Olimpu, moja waga to 75 kg, będę brał około 8 kapsów dziennie przed i po (podobno bcaa brane przed treningiem zwieksza siłe i wytrztmałosc), a po jako antykatabolik, bo mam dosc słabą dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jeśli masz słabą dietę to bcaa może pomóc troszke tylko może w mniejszych spadkach.
musisz zrobic wszystko aby dietę poprawić- jak już to odżywką- bulkiem np. a nie aminkami bo to w takiej sytuacji na niewiele sie zda...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Tak naprawdę, jeśli chodzi o BCAA to mamy jedynie bardziej przekonujące dowody odnośnie korzystnego działania leucyny, pisałem o tym tutaj:
https://www.sfd.pl/Leucyna_i_wzrost_masy_mięśniowej-t307417.html

Hipotezy związane z ich dodatkowymi zaletami jak na razie nie mają wsparcia w dobrze kontrolowanych, niezależnych badaniach.

Zmieniony przez - ellis w dniu 2007-01-02 21:17:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl

Następny temat

Black Pearl testowal ktos??

WHEY premium