SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie badania są potrzebne by wystartować w zawodach MMA?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7451
Mam zapasnikow na sekcji co do zawodów EEG standard wiec jakis fejk albo lekarz z dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9874
Ale np do judo nigdy EEG nie było potrzebne a to do zapasów podobne a znowu do bjj też bo duszenia są , ogólnie to jeden wielki cyrk z tym wszystkim hehehe, a powiem wam żeby np w moim mieście zrobić EEG to trzeba tyle sie nachodzić i naprosić, nawet jeżeli płacisz za badanie. Lekarz sportowy nie da skierowania jeżeli jesteś starszy niż bodajże 21 lat, rodzinny nie może bo to specjalistyczne badanie, neurolog po uproszeniu dał mi podciągajac mnie na lewo pod jakiegoś pacjenta, potem jakieś 3-4 miesiące na wolny termin, płacisz za usługę oczywiscie mimo skierowania od specjalisty, no czysty cyrk, u was tez tak cięzko te EEG zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
u mnie na miejscu w klinice
darmówka ze skierowaniem miesiac czekałem
a jakbym nie chcial czekac to place chyba 30 zł i mam odrazu

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde , Panowie, to tak jak z badaniami lekarskim pracowników:
W jednym miejscu zarzucą Cię takimi, takimi, takimi, a pójdziesz do lewego koniowała - to bez badań Ci podbije i wystawi zaświadczenie, żeś zdrowy jak kuń

To Polska, nie elegancja Francja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12460
lekarze niestety nie bardzo wiedza co to mma zamiast zrobić wszystkie badania to niektórych nierobia gdyż niewiedza iż w tym sporcie narażona jest głowa

Zmieniony przez - raww w dniu 2011-06-21 10:38:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 49 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 378
Co do głowy no to przecież było eeg, neurolog. Poza tym kręgosłup badał ortopeda.

Przez lata American Pit Bull Terrier walczył dla swojego Pana, teraz to my musimy walczyć o nasze Pit Bulle...

Nie bądź idiotą! Sądź człowieka, nie rasę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Również mam problem z EEG, w kolejce 2 miechy a jeśli bym chciał prywatnie sobie zrobić "to wie pan 150 zł i robimy odrazu" za takie cos mam ochote jaja urwać tym burakom. Człowiek płaci ubezpieczenie i po co? Każdemu trzeba w łape dać żeby coś szybko i sprawnie załatwić.... To co sie w Polsce dzieje to jest przykre i tutaj przydać się może chyba tylko rewolucja. A wracając do tematu.
To mam też problem bo nie ma lekarza sportowego w moim mieście... najblizszy jest oddalony o 80 km odemnie... Chciałem jechać na zawody ale nie wyrobie się z terminem i z kasą... koszty masakryczne

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
u mnie eeg poza kolejka mniej niz 50zł

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mistrz z rekordem 0-0-0?

Następny temat

Melvin Manhoef vs Catalin Morosanu - Super Kombat World Grand Prix II

WHEY premium