SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie Suplementy kupić do 200 zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 306
Witam !
Ćwiczę na siłowni juz ok 2 lat. Staram się chodzić na siłkę 3 razy w tygodniu. Ćwiczę dodatkowo kickboxing. Ważę +/- 82 kg, mam 183 zm wzrostu. Łapałem sie juz za 2 cykle kretynki w kapsułkach ale nic specjalnego nie zauważyłem, miałem gainerka i białko. Od dłuższego czasu tj ok pół roku nic nie brałem i postanowiłem w cos zainwestować mam do wydania ok 200 zł i chciałbym żeby to coś dało a nie mnie napompowało na 2 tygodnie. Raczej oczekuje że jak juz cos urośnie to niech tak pozostanie. Myślałem nad NITROBOLON ENERGIZED oraz TESTOSTERON tylko ze inny (http://www.allegro.pl/item804677452_testosteron_jak_sterydy_60_tab_megabol_prosports.html) i do tego troszkę kreatynki... co Wy na to ? Czy to dobre połączenie i czy będzie widoczne ? a jeżeli nie to proszę o inne propozycje i wolałbym to w maks 3 środkach a nie kupić 6 bo to mi nie na rękę. aaa i dodam że nie mam diety, układałem ją kilka razy ale mam taki napięty plan tygodnia że nie jestem w stanie jej przestrzegać... niestety :( wiem ze to pogorszy moje wyniki na siłowni no ale niestety nie ominie sie obowiązków... przez które jak wychodzę z domu o 8 to wracam ok 20:00. W przelocie normalny obiadek tj. najczęściej ziemniaki + mięsko xD
Proszę o pomoc i pozdrawiam ! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 306
Odświeżam bo chce sie pochwalić heheh Zakupiłem tamte odżyweczki co mi poradziliście, mam dietke i jak na razie jest dobrze ! Tylko mam mały problem ale nei związany z tym działem (nie chce zakładać nowego teamtu) mianowicie nie wiem czego to wina... czy planu czy moge ćwiczenia. Bo zauważyłem że stanąłem w miejscu z ciężarami, i w tym cały ból. Nie mogę przełamać pewnej granicy i siedze na niej ok 2 miesięcy. Jak np. podnoszę sztangę na której mam ok 80 kg to nie wezmę np. 85 no nie da rady nawet raz choć to 80 że tak powiem robię spokojnie ;/ podnoszę 80 i powoli do klatki, i czuje ze dam rade i nagle "do góry" i w miejscu ;/ ani się nie "męcze" ani nic ;/ po prostu nawet o 5 cm nie ruszę z tym. W czym jest problem ? ? ? Jeżeli macie jakieś pytania to piszcie, odpowiem żeby rozwiązać mój problem. Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
aaa i dodam że nie mam diety niestety to twoj najwiekszy problem a zarazem pięta Achillesowa , nie ma jedzenia - nie ma mięsni tak najprosciej mozna to wytlumaczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 306
No jestem tego świadomy, dlatego chce to choć trochę nadciągnąć suplementami, to i tak chyba lepiej niż na sucho bez żadnej pomocy z zewnątrz xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1012 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19088
ok naciagnac sie jak najbardziej da jak masz jakies podstawy diety np nie dajesz rady zjeść to bulk i spoko, ale jeżeli chce siecała dietę oprzeć na suplach to już jest zachwiana granica...

postaw na dietę, bo jak sam zauważyłeś po swych cyklach, że nic nie idzie - z dobrą dietą i sucho pójdzie, z prostym i tanim mono równierz i Twój problem tklwi właśnie w żywieniu

a z tym testosteronem z megabola to wez nei żartuj tylko choć trochę poczytaj forum to zaczniesz sam się śmiać z tego co tutaj napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
no i wtrące jeszcze slowo odnosnie testosterolu , bo do niego chyba dales linka ,


to jest pic na wode nie wierz w to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 306
ahaa no to dobrze wiedzieć ze to pic.
A co do diety to postaram się coś zmienić... no ale jak juz bym ją miał to co byście polecili ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
a co ty myślisz że my to idioci jesteśmy??

"jak bym miał to co..."

nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 306
Ty to powiedziałeś ale zauważyłem że jak toś pyta w poście o suple i mówi że nie ma diety to zaraz jest spalony i koniec gatki tj. zacznij jeść.
Czyli taka mała dygresja że pozostają koksy albo odpusic sobie tak ? Poprosiłem o pomoc w doborze supli a nie o to jak i czy jesć, nie ćwiczę na siłce od miesiąca i nie mam 14 lat, nie jestem w stanie isc do domku na 5 posiłków dziennie tak jak niektórzy, i niestety tez nie jestem w stanie ich targać bo nie mam kombi xD. Proszę nie mowic ze suple bez diety nic nie dadzą bo na pewno, tylko ze zamiast pakować w mięśnie i cie pompować będą w jakimś stopniu uzupełniały braki które mam czyli wychodzi na ok +1 a nie tak jak teraz jestem na -2 z mojego punktu widzenia. Na zero jest ktos jak ktos je normalnie i chodzi na siłkę, na plus 1 jak ktoś ma dietę a na plus 2 jak ktos ma suple.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11222
niedawno to tłumaczyłem, ale spróbuje jeszcze raz. jeśli masz zapotrzebowanie powiedzmy 2000kcal, z posiłków które jesz w ciągu dnia dostarczasz 1000kcal to choćbyś nie wiem jakie suple i za ile kupił to i tak nie wyciągniesz na plus bo musiałbyś chyba z pół kilo prochu jeść dziennie. a to raz,że nie zdrowo a drugie, że nie ekonomiczne. lepiej zainwestować w dietę. jeśli chcesz coś brać bez diety, to bierz, tylko nie dziw się potem, że schudłeś a i w ogóle jeśli mowa o suplach, to nie są one do uzupełnienia diety... to dodatki. od uzupełniania diety są odżywki.

Zmieniony przez - Emlo w dniu 2009-11-11 17:25:26

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 306
Ja potrzebuje ok 2600 kcal :P aa powiem szczerze nie tego co napisałeś na samym dole tj. "jeśli mowa o suplach, to nie są one do uzupełnienia diety... to dodatki. od uzupełniania diety są odżywki." to nie wiedziałem... ww takim razie jaką odżywkę polecasz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przeterminowana kreatyna

Następny temat

milkoshake protein wasze opinie czy warto...

WHEY premium