SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia na kaloryfer na brzuchu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 231
Witam, chciał bym mieć taki oto kaloryfer na brzuchu:





wiem, że ciężko mieć takie coś, ale bym chciał mieć coś podobne do tego, nie żaden schab, czy płaski brzuch, tylko coś w tym stylu, jakie są na to ćwiczenia? mam do dyspozycji ławeczkę regulowaną, ale nie jest ona do brzuszków tylko do wyciskania sztangi.

Proszę o jakieś przykłady planu ćwiczeń, co ile ćwiczyć, jak ćwiczyć, jakie ćwiczenia, ile serii powtórzeń, wcześniej ćwiczyłem tylko na siłę, wszystkie partie oprócz brzucha.
Aha i jeszcze jedno, czy dieta musi być na 100%? czy da radę to jakoś zrobić bez diety?

pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
łohoho stary bez diety taki brzuszek 100 lat cwiczen

z dieta noo pare latek trzeba pocwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3024
Kaloryfer jest taki sam, jak wszystkie inne miesnie- zeby ładnie wyglądał, musisz najpierw go zbudowac- czyli nadac miesniom brzucha odpowiednia mase, a potem doprowadzic do odpowiednio małego poziomu bodyfat, zeby go było dobrze widac. w jednym i drugim min 80% zalezy od diety. Przede wszystkim nalezy skupic sie na ciezkich Cwiczeniach budujacych mase miesni brzucha, serie po 50 brzuszków odpadają. Jakim cwiczysz treningiem i jaki masz staz na siłowni?

________________________________

"...but in the real fight.. you better train every part of your body"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
jesli nie cwiczysz na silce i poprostu chcesz miec kaloryfer to cwicz treningiem ABS II tu masz link: https://www.sfd.pl/Legendarny_ABS_II-t180570.html  wiem z doswiadczenia ze ten trening jest kozacki
1

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
ten trening sredni tak samo 6 weidera czy jakos tak.


normalny trening brzuszka i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 231
ja słyszałem że abs II jest na płaski brzuch, tak samo jak A6W, a na mięśnie brzucha, to jakieś skłony w bok itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3024
Nie, nie ma czegos takiego jak cwiczenia na płaski brzuch. a6w jest do dupy całkowicie. abs II jest spoko, jak cwiczysz tylko brzuch, ew całe ciało w domu, bez obciązen i siłowni.Jeśli cwiczysz na siłowni, jest do dupy. Jesli cwiczysz fbw 3xtydz proponuje po 1 cwiczeniu w kazdy dzien, 1 na dół prosteg(np wznosy nóg w zwisie), 1 na góre (cruch z linką wyciągu lub ze sztanga na prostych rękach leząc) i jedno na skosne (russian twist lub opad ze sztangielką jednorącz), jeśli cwiczysz splitem po prostu połącz je w jeden dzien treningowy.

________________________________

"...but in the real fight.. you better train every part of your body"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór planu

Następny temat

Środki+trening na mase

WHEY premium