SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki zestaw lepszy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2043

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Sądząc po składzie to HP jest za***isty

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Tak, sądząc po składzie to HP jest b.dobry, ale... czy lepszy od Shock Therapy + Storm? Napewno ekonomicznie taniej wyjdzie cykl na S+S, ale dla mnie najważniejsze są efekty. Także w co warto zainwestować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
zalezy na jakie efekty liczysz. jesli chodzi o efekty dorazne (pobudzenie, wytrzymalosc itp), to zestaw shock + storm moze wypasc lepiej, jesli chodzi o to co zostanie po cyklu (sila, obwody), to czy wezmiesz HP, czy S+S, czy nawet zwykle mono - na koniec nie bedzie istotnych roznic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Samo hp nie daje rady połączeniu Shock+Storm i o to mi chodzi. Hp jest dobre ale nie tak jak SS.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Właściwie zastanawiam sie nad rezygnacją z Shock Therapy. Z tego co wiem to służy on tylko i wyłącznie do pobudzenia na treningu : CZY TO DUŻO DAJE?

Znajomi mi mówią: " Jak Ci sie chce ćwiczyć i chodzić na siłownie to po co Ci pobudzacz przed treningowy!" -> CZY MAJĄ RACJE?

Z tego co wyczytałem z ulotek na Shocku to, że niby rozwija szybko siłę i masę mięśniowa oraz zwiększa wytrzymałość na treningu -> Nie bardzo w to wierzę, tylko w to że pobudza .... CZY ZATEM JEST SENS KUPNA SHOCK THERAPY skoro 100 zł mogę zaoszczędzić lub wydać na inną odżywkę.

Proszę o odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
generalnie zasada jest taka, ze czy wezmiesz mono, czy wezmiesz ester z alkalynem, czy wezmiesz stack kreatnowy - na koniec efekty bedą porownywalne. stacki kreatynowe poprawiaja komfort cwiczen, motywacje, pompe, moga korzystnie wplynac na regenerację. zastanow sie na czym Ci zalezy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
Wiem, że najważniejsza jest dieta, a suple to tylko ok. 10%. Na pewno to, że wybierzemy stack kreatynowy, a nie np. mono wpłynie budująco na naszą psychikę i zmotywuje nas do ciężkich treningów, dlatego traktuję suple jaka zwykły dodatek, a psychicznie dają dużo bo każdy myśli, że jak weźmie zaje***ty stack to da mu to dużo więcej niż np. mono -> Ja sądzę, że da więcej niż zwykłe mono

Na czym mi zależy ... hmm ... obecnie na rozwoju siły i masy mięśniowej, wytrzymałości itp. Sam już nie wiem co kupić, tyle jest tego do wyboru ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
doraznie da wiecej niz mono. efekt koncowy - bedzie porownywalny. stacki kreatynowe skladaja sie z kretyny (a nie ma wielkich roznic wefektach pomiedzy roznymi formami), no-boosterow (czyli skladnikow dajacych dorazną pompę, poprawiajacych parametry wytrzymalosciowe/silowe na treningu), oraz nieraz z pobudzaczy (czyli metyloksantyny wszelkiej masci i nootropiki). jako dodatki w skladzie mozna znalezc sladowe ilosci glutaminy czy bcaa, oraz przeciwutleniacze i witaminy. czasem tez sporo cukru. podstawą jest oczywioscie kreatyna. mam za soba ponad 30 cykli na kreatynie i stackach kreatynowych, nastepny bedzie na mono i no-bosterze branym tylko w DT - dla lepszej jakosci treningu. licze ze efekty bedą rownie dobre lub lepsze niz na ostatniej przygodnie ze stakami (x-treme kaizena i K.O olimpu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1917
O jakim No-boosterze myślisz? Mono nie jest złe, dodatkowo plusem jest to, iż jest niedrogie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mysle o shocku. albo o jakims skladanym. np jablczan argininy (nitrous) i do tego mix efedryny i kofeiny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

attitude jak dawkowac???

Następny temat

czeskie odżywki

WHEY premium