SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki trening i dieta dla mnie ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1093

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

chyba chłopak

Wiek

19/rocznikowo 20

Waga

85kg

Wzrost

188cm

Cel treningowy

chce wyglądać jak ciacho

Staż treningowy na siłowni

2 lata + "domowe" ćwiczenia kilka lat

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

Czekam na porady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
Raadek1990
weakgen100
ehh... jem 3 posiłki dziennie bo to daje efekty rownie tak samo jak 6 posiłków.
1. jajecznica z 5 jajek + serek wiejski 250g + 3 bułki lub 1 bułka i platki kukurydziane 120g + 500g mleka 2%.

2. Po siłowni to samo co w 1 posiłku lub 400g piersi z kurczaka smażonej + buraki (siekane jakby) + 100g ryżu lub ziemniaki i bułka z czymś.

3. 500g serku wiejskiego + jajecznica z 5 jajek LUB 400g piersi z kurczaka (tylko wtedy gdy w 2 posilku po silowni zjem to co w 1) + 3 bułki z czymś tam ( jedna bułka 50g węglowodanów)

Jak widać u ciebię to nie daję żadnego efektu
Twoja dieta jest bez sensu ;)

Odwiedź dział odżywianie.

Hulk przecież możesz dać soga ;) na dole mojej wypowiedzi po prawej jest ta magiczna opcja :D


Zmieniony przez - Raadek1990 w dniu 2014-02-23 21:16:06




Odwiedzam i co? NIC, wiele razy kiedyś sie stosowalem do 5-6 posiłków dziennei i nic mi to nie dało, koledzy i inni chłopacy mają efekty nawet po pompkach a ja nic ........................ ;/ Pomóżcie a nie odsylacie mnie gdzie indziej, tam uzyskam tylko to co juz wiem :(


A w planie treningowym zapomnialem dodać łydek w treningu nóg, niestety nie moglem juz edytować więc pisze tu:
wznosy na jednej lydce na podwyższeniu 2x/max
wznosy na obunóż z obciążeniem 12/12/10/10

Zmieniony przez - weakgen100 w dniu 2014-02-23 21:25:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Czy ja kazałem ci jeść 6 posiłków dziennie ? Ja napisałem że twoja dieta jest bez sensu białko i węglowodany są prawie na tym samym poziomie, wg mnie dzięki niej możesz jedynie zakwasić organizm. A jeśli nie wiesz o czym mówię to wróć do działu odżywianie i czytaj ze zrozumieniem a nie zakładaj nowe tematy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
Nosz ku**a pomoz mi a nie mnie wysylasz, wiem co to zaklwaszanie ale nie umiem urozmaicic diety, skoro taki profesjonalista jestes i żarty się ciebie trzymają to może pokaż się z inteligentnej strony i napisz przyklad takiej diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Tutaj masz link ułożą ci dietę i nie będziesz musiał nic czytać ;)
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
te g*w*iane diety sie opieraja o milion posiłków a to nie jest mi na ręke bo nie mam na to czasu ;/ zreszta jadlem tez 6 posilko i ch**a to dalo, tak jak teraz gdy jem 3 tez zreszta ch**a to daje....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Rozumiem że napisałeś, że chcesz diete która składa się z 3 posiłków dziennie i odmówili ci rozpisania?

Napisałem jak rozumnemu człowiekowi żebyś poszedł poczytał tematy w dziale odżywianie w których jest wszystko jasno rozpisane co kiedy i ile jeść , ale ty twierdzisz że wiesz wszystko i że kluczem do osiągnięcia sukcesu jest 6 posiłków których nie masz zamiaru jeść. Prosisz o rozpisanie przykładowej diety a nawet nie wiemy czego oczekujesz napisałeś jedynie że chcesz wyglądać jak rurka z kremem co nikomu nic nie mówi. Zamiast tutaj bluzgać idź poczytaj przynajmniej podwieszone tematy, przez noc zastanów się co chcesz osiągnąć i napisz rano jakiś sensowny post a może ktoś równie sensownie ci odpisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 157
Chodzi mi o to żeby rozwinąć masę mięśniową, wstawilem zdjęcie- wyglądam jak placek więc oczywiste jest to że chciałbym być umięśniony czyt. zwiększyć masę mięśniową... Nie napisalem ze 6 posiłkow dizennie to klucz do sukcesu bo wlasnie mysle odwrotnie, 3 lub 2 posilki daja takie same efekty jezeli spelniaja potrzebne kalorie na caly dzien...

Zmieniony przez - weakgen100 w dniu 2014-02-25 00:36:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN TRENINGOWY - OPINIA

Następny temat

chudy - mass with class

WHEY premium