SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki suplement pomocniczy przy zbijaniu wagi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4312

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Ja się nie denerwuje ja mu po prostu próbuje to wytłumaczyć bardziej dobitnie żeby przemyślał niektóre sprawy i wziął to na serio :) Trener na sali też drze jape i klnie ale nerwowy nie jest :P Jak słowa pisane normalnie nie docierają to trzeba użyć innych środków perswazji ;)




... koniecznie z dźwiękiem :P




Trzeba czasem podejść z "jajem" żeby Cię słuchali

Zmieniony przez - Wojekv w dniu 2013-03-12 15:21:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
3 kg nadwagi to nie nadwaga
podczas dobrego treningu zrobisz conajmniej 2kg
nastepne kg powinno zejsc 1kg
"
a tak po za tym zero soli, z płynów tylko mineralna, zero słodyczy, zero syfu, jedz teraz duzo błonnika( warzywa, otręby, pełnoziarniste produkty) z owocami bym nie przesadzał 2-3 porcjie wystarcza

3 dni przed waga ogarniczył bym wegle do minimum(troche na sniadanie i troche przed treningiem) troche białka i troche tłsuzczy, pamietaj o duzej ilosci błonnika około 40g na dzien i duzo minerlanej
ostatni dzien zero jedzenia(moze troche białka na sniadanie) takze zero płynów, cały dzien w ciepłym ubraniu, podczas treningu takze dres, na noc tez dres i nic juz nie jez do wagi
jesli jestes głodny jedz gumy do zucia itp bez limitu

srodków przeczyszczjacych nie polecam

jak mówiłem 3 kg to nie nadwaga i spokojnie to zrobisz bez obaw, jesli nie bedziesz jadł jak siwnia i bedziesz dobrze trenował, suple sotsuj jak koledzy mówili, jesli nie masz energi z powodu małej ilosci kcal to nie ze
p

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
p******e nie ide na trening tylko jak masz kofeine w kapsach lub cos na pobudzenie to mozesz sobie jednorazowo zazyc lub wypic kawe ale bez cukru i bez mleka;)
i pamietaj psychiczne nastawienie to podstawa nie jednokrotnie zbijałem po 7kg w 3dni( co jak wiadomo jest wodą, bo nie ma zadnej mozliwosci zeby to był tłuszcz)

pamiętaj będzie dobrze

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Dzisiaj się ważyłem do 55kg zostało mi 300g.Na tych zawodach będzie tolerancja wagowa 1kg.Myślę że w piątek po treningu mała kolacyjka,mało wody i waga jest.W maju mam kolejne zawody i tam muszę mieć 54kg.Jaką dietę wtedy zastosować?Myślałem nad typowym zrzuceniem wagi tych 3kg a nie pozbyciu się wody.Jak powinna wyglądać taka dieta.Czy jest podobna do kulturystycznej bo chyba w sportach walki jakoś inaczej będzie to wyglądało?Bo czytałem tematy z dietami redukcyjnymi i tam w każdych dietach jest mało węgli,a w boksie chyba dużo nie potrenuje jak nie dostarczę węgli?Jak powinien wyglądać rozkład BTW?Co dodać do suplementacji przy takiej diecie?

Zmieniony przez - ~Igor w dniu 2013-03-14 11:32:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45897
normalna dieta z minusowym bilansem kalorycznym.zajrzyj do działu odżywianie czy odchudzanie i poczytaj podwieszone posty,wszystko tam pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Wcześniej też miałem dietę z ujemnym bilansem kalorycznym i waga skoczyła o 2-3kg i nie chciała spaść.Nie wiem co mogło być tego przyczyną.Dietę miałem dokładną ale nic nie spadało.Wkleiłem dietę do działu mówili że dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
bo to był początek jedzenia po tym jak mało jadłeś? większość ludzi na redukcji jak "ułozy" diete ma wiecej kcal niz jak jej nie mialo, proste... co do supli trec ma zieloną herbatę w tabsach, warto to stosowac tez;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nominacje na pasy w no-gi

Następny temat

Witam, proszę o pomoc.

WHEY premium