SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki suplement?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
o good....



kup białko ... i mixuj z owocami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
z tego co się orientuje to mi jest podobno potrzebny bardziej dobry gainer niż białko, mylę sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
zwykłe mono będzie dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
tobie jest potrzebne bardziej białko... gainer wtedy jeśli myślisz o masie, dokładniej zalaniu się żeby potem z tego zrobić mięśnie, 50/50 są już dla takich z już dość uzbieraną masą a białko (uzupełnienie diety podobnie jak gainer) lecz tutaj białko bardziej do siły się przyczyni niż węgle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
Powiem tak jak myślałem... Chcę zwiększyć głównie siłę - to jest mój cel... Ale myślę, że efektem ubocznym będzie też przybieranie na masie, urosną mięśnie i ogólnie będzie na co popatrzeć :) ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 368 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18783
"tanino ale przy kasie nie byłem zeby kupić dobra kreatyne..." staz 8miechow wiec kreta zbędna ale juz mniejsza o to, nie ma tez lepszej czy gorszej kreatyny; chcesz znowu kupowac odzywki jak widzisz ze po ostatnim cyklu nic ci one nie daly i ja tu nie widze sensu...wez zacznij jeść; piszesz ze "mama nie bedzie ci specjalnie gotowac" - jak by Ci zalezalo to sam bys sobie robil jedzenie a jesli nie chce Ci sie wysilać to bedziesz dalej wazyl te 62kg. Wiec sam sobie zdecyduj - albo bierzesz sie za to porzadnie albo olewasz i walisz znowu kase na marne w odzywki a jak sie skonczą bedzie wielkie rozczarowanie

when you use a calculator in the gym, your a beast......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
Łatwo powiedzieć... co ma sobie gotować obiady sam itd. itp... Z ta kratyną to chodziło ze jak kupiłem ją za 60zł to nie byłem w stanie kupić do niej jeszcze gainera za dajmy an to 100 zł ;p A dlaczego zbędna jak wg książek które czytałem to pierwsze odżywki powinno sie brać dopiero po 10 mies. stażu na siłowni i powinna być to kratyna i zrobić z nią 3 cykle po 2 mies. przerwy między każdym z nich...?

Porządna dieta jak narazie nie wchodzi w rachubę więc czekam dalej na jakieś inne podpowiedzi, bo ze brak diety jest główną przyczyną brakiem moich efektów to wiem, no ale mimo to powinny być jakieś - chociaż małe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
"tego co się orientuje to mi jest podobno potrzebny bardziej dobry gainer niż białko, mylę sie?"

a wiesz czym jest gainer? To białko z węglowodanami. Owoce to węglowodany.
Kup białko i mixuj z owocami, będziesz miał dobrego gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
ok, dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 225
a i w takim razie co sądzisz/sądzicie o BIALKO OSTROWIA WPC 80 pacząć pod względem ceny i jakości :) >?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile seri itepe (fbw)

Następny temat

Zapytanie

WHEY premium