SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki styl jest najlepszy na ulicy?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 62675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do Marian B. :
Chyba Ci się pomyliło. Muay Thai to jednak to samo co taiboxing. Było już dużo takich tematów i właśnie w jednym z nich to udowodniono. Jak znajde ten temat to podam link. Pamietam, że było dam dużo cytowanych wypowiedzi takich osób jak Piotr Kowalczy.
Pozdrówka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gladiator na wyczerpanie tematu mialem zamiar zaproponowac ci jakis sparing ,ale zajrzalem w twoj profil i dziekuje bardzo




JESZCZE TU WROCE

UWAGA bo dam wam zaraz jak Kasparow mata

Ich abreiBe Kopf dir und zu Hals erledigen
Huston mamy problem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Thai boxing to sportowa odmiana Muay-thai, W Thaiboxingu nie ma rzutów, uderzeń z "baśki" itp. a W Muay są.

You are not a warrior, You are Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze to co teraz napisze nie jest za bardzo na temat ale nie bede zaczynal nowego. Mam taki problem, że jak mam walczyc na ulicy w wiekoszosci przypadkow psycha mnie zżera (nogi z waty itd). Macie jakies wyprobowane sposoby zeby temu zaradzic?
Sogi czekaja dla tych co mi pomoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
pol litra wodki i sparingi ile razy mozna sie powtarzac do ****y nedzy a teraz dawaj soga

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duzo to Ty mi nie pomogles nad sogaczem sie jeszcze zastanowie hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1074 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19774
A ja będę wciąż pisał, że Muay Thai to to samo co Thaiboxing. Ostatnio widziałem artykuł w jakiejś polskiej gazetce o sztukach walki, która wyjaśniała różnice- nie zgadzam się jednak z nimi.
A tak przy okazji dodam, że w Muay Thai nie stosuje się (raczej) obecnie uderzeń głową- jest to takie "niegentlemeńskie" zagranie...
Poszperam tochę na netcie w przepisach itp. bo to co piszę opiera się głównie na mojej wiedzy, którą trzeba jednak poprzeć odpowiednimi argumentami.

MuayFan

Tę stronę powinienneś odwiedzać codziennie! http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
Lepszej odpowiedzi i tak ci nikt nie udzieli... ludzie juz poprustu olewaja takie teksty bo tego typu postow jutro mam solowke prosze pomuzcie albo boje sie bic po mordzie moge tylko po jajach prosze jak sie przelamac... takich topicow jest w ch i troche poszperaj moze to wyda ci sie bardziej pomocne.

Mr. Anderson. Suprise... to see me?

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Piter posłuchaj sobie "Kły' zespołu Illusion...
Muay-fan czy sekcja jest Muay-thai, czy Thaiboxing - to czasem jeden ch** można się w takich 2 sekcjach uczyć dokładnie tego samego, jak zwał tak zwał. Ale z moich wiadomości wynika że Muay-thai to tradycyjna sztuka walki, a dopiero później wyodrębniło się z tego "Thai-boxing" - nieco okrojone z niektórych technik. Ale mniejsza z tym, przecież nie będziemy się spierać o nazwę przez kolejne 10 stron. Ważne że lubisz Thaia Pozdrawiam.

You are not a warrior, You are Beginner!!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 588 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8659
zgadzam sie moj kumpel jak sie raz zdenerwowal to tak sklepal goscia ze polamal mu nos,zebra i przy okazji sobie 4 palce u reki.prawdziwy streetfighter

"Pij mleko:będziesz wielki"

To,co masz zrobić dziś i jutro-zrób po jutrze a bedziesz mial cale 2 dni wolnego...
http://www.pajacyk.pl
http://www.relaks.leszno.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bolo Yeung

Następny temat

Czy wskazane aby dziewczyny trenowały Bjj lub inne sporty graplerskie?

WHEY premium