SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz?

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1855
Moge stosowac jakies spalacze w wieku 15 lat?
Chociazby CLA>?
Chce przyspieszyc spalanie shitu...

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Może wypełnij pierw krótką ankietę, prócz wieku nie wiadomo nic o Tobie, kobieta, mężczyzna, wzrost, szacunkowy poziom tłuszczu, aktywność fizyczna, jak wygląda sprawa odżywiania.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1855
To jest tak...
Lat mam 15,wzroscik to 178...,dieta jest redukcyjna,aeroby robie w wolne dni od siłowni (Wtorek,Czwartek,Sobota),Płeć męszczyzna tłuszcz niewiem,ale troszke jest ;]
ok 15 kg nadwagi...
Cos jeszcze potrzeba?

Zmieniony przez - Quickley w dniu 2011-06-02 20:38:56

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
*mężczyzna to raz
Dwa, jeśli możesz to wklej całą swoją diete tutaj, wraz z rozkładem godzin posiłków. Jesteś tak młody, że śmiem twierdzić, że spalacz będzie zbędny.

zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1855
Po sql wkleje,moze bendzie zbedny ale moze jednak nie ;)
Dozoba...

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 182
ja mam 16 lat i brałem thermo fat burner max i było dobrze 1kg tygodniowo dodałem tylko do treningów aerobowy w dni nietreningowe po 40min tentno 120-130

Creatyna to suplement święty po 6 tygodniach jestem wyrośnięty do tego argina która mnie spompuje niech każdy tego spróbuje .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1855
Czyli aeroby w dt i dnt?

Bike-Fast!
Parkour-Dynamic!
Gym-Power!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Czekamy dalej na diete.


zdrowia

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 182
jak chcesz robić aerobowy w dni treningowe po treningu siłowym spożyj 2miarki max carb + 2 miazki bcaa g-force żeby powstrzymać potreningowy katabolizm bo inaczej ciężko to widzie

Creatyna to suplement święty po 6 tygodniach jestem wyrośnięty do tego argina która mnie spompuje niech każdy tego spróbuje .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A skąd wiesz jak jego trening i dieta wygląda bez tego się nie da nic rozpisać, może ma krótki trening z aerobami co trwa ok 90 min to wegle by sie przydały po aerobach, jedynie co to napój izotoniczny może sobie z węgli zrobić ale już nie pamiętam ile się mieści gram w miarkę, co do BCAA też nei wiemy jaka jest jego waga, może mu potrzeba tylko jedna miarka albo półtora.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 182
max carb ma w jednej miarce 22,5g od 2 do 3 miarek w zupełnosić starczy

Creatyna to suplement święty po 6 tygodniach jestem wyrośnięty do tego argina która mnie spompuje niech każdy tego spróbuje .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST PUSH&PULL

Następny temat

PRZEMEK "DEFINICJA" ŻOKOWSKI MISTRZEM EUROPY W KULTURYSTYCE

WHEY premium