SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki plan na rzezbe??POMOCY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28
Mam prosbe chcialem zeby mi ktos napisal plan na rzezbe bo o konca nie jestem pewien jak go ulozyc iloe przerw mieczy seroiami ile serii... chcialbym cwiczyc jedną partie w jeen dzien bo tak tez inny cwicza na rzezbe i mi to odpowiada... wiadomo ze jeszcze dochodzi do tego dieta jakis maly zaryz ale konkretny jesli ktos wie nio i czywiscie chce pomoc w tym sobie suplementami mozecie mi powiedziec jakimi najlepiej cena nie gra roli..... aby pomoc zostawiam swoje wymiary..
waga-77kg
wzrost-180cm
trenuje gdzies z 6 miesiecy i mysle ze mam do tego predyspozycje bo efekty widac bardzo dobrze jesli chodzi o mase miesniową jak na taki okres czasu... z gory dziekuje bylem wczoraj na zawodach kulturystycznych oczywiscie popatrzec i upewnilem sie co do tej dyscypliny... tylko mam wielki problem nie wiem jak cwiczyc na tą rzezbe zdaje sobie sprawe ze to jest trudne ale mam nadzieje ze z waszą pomocą i suplementami jakos sie uda...pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 332 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1402
Zobacz atlas ćwiczen!
A trening na rzezbe - na silowni ogolnie duzo powtorzen 10-15nawet,to poprawia gestośc mięśnia,wytrzymałośc.dana partia miesniowa 2razy nawet 3razy w tygodniu zaleznie od ilosci cwiczen,intensywnosci itp..
No a za samo spalenie tluszczy aby byc wyrzezbionym to pamietaj odpowiada dieta i AEROBY (plywanie,bieganie,rowerek itp - np.3-4razy w tygodniu po 30-40min)!powodzenia;)

Zapraszam na http://www.bartekmedon.prv.pl ! Wejdz a nie pożałujesz!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rok cwiczen i nic :/

Następny temat

chce byc silniejszy

WHEY premium