SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka odżywka na rzeżbe??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
e panie wszystko sie odklada w tluszcz a bialka zaraz po ww najszybcie ,radze biochemie poczytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ciekawi mnie czy istnieje zaleznosc miedzy komorka miesniowa, jej zapasem glikogenu a priorytetem rozkladu.. znaczy sie czy komorka miesniowa o bardzo niskim zapasie glikogenu nie jest przypadkiem znacznie bardziej podatna na rozklad, niz ta ze sporym zapasem glikogenu..

poza tym biniu napisales:

"pozostaja nam wiec ww do obciecai i z nich wiekszosc osob korzysta - nie zawodowcow :D"

moje pytanie brzmi - dlaczego wlasnie zawodowcy z tego nie korzystaja? czy to chodzi o to co napisalem wyzej?
wiem, ze zawodowcy wola ciac z tluszczy, zapewniajac odpowiednia ilosc NNKT a reszte stanowia jak najmniej nasycone produkty tluszczem, szczegolnie zwierzecym (ryz brazowy/kasz, piersi, serwatka, olej lniany)

sam juz nie wiem jak jest lepiej sie ciac..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
dokladnie miesen z najmniejsza iloscia glikogenu jest pierwszy na liscie do odstrzalu ,ale z drugiej strony trzeba miec odpowiednio niski poziom glikogenu by spalac tluszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Qazar masz wyjątkowo stary podręcznik albo źle go interpretujesz, kiedyś rzeczywiście tak uważano ale to się zmieniło, tak chyba jest, że mięsień z najmniejszą ilością glikogenu jest pierwszy do "odstrzału" a nic ich tak nie chroni jak węgle, problem w tym by tylko tak to poustawiać by nie tracąc mięśni spalać tłuszcz, granica jest cienka a zawodowcy zdają sobie z tego sprawę i to wykorzystują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
zmartwie cie mam z 2004 roku ale moze faktycznie stary,zadne ww nie chronia miesni to bzudra polecam ksiazke dr elisa ,zmienil bys zdanie zawodowcy maja inne zabawki to nawet niedawaj ich przykladu

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-01-06 11:53:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
bo nie od dziś wiadomo, że białko nie odłoży się w postaci tkanki tłuszczowej


jasne a prawa termodynamiki o kant d... rozbic :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sam juz nie wiem jak jest lepiej sie ciac..


a to jzu mozna ustalic tylk indywidualnie i na zasadzie eksprerymentu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dokladnie miesen z najmniejsza iloscia glikogenu jest pierwszy na liscie do odstrzalu


chyba sie niezgodze :D
ale poczekam na wyjasnie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka odżywka dla mnie??

Następny temat

cykl marzeń

WHEY premium