SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaka odzywka na pompe?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28977

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 696
witam. mam pytanko takie jak w temacie: jaka odzywka na dobra pompe. bedzie to 3 cykl kreatynowy. wykluczam nb2 poniewaz moj kolega (staz ok 1-1,5 roku) chcial wlasnie go kupic ale sprzedawca powiedzial ze jeszcze dla niego za wczesnie na takie cos. mowil ze nb2 jest za mocny (nie wiem w jakim znaczeniu) jak dla niego... moze bsn no-xplode albo storm? co mi radzicie :> czekam na wasze wypowiedzi. pozdrawiam ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 9037 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 120900
Sugeruję wypróbować beta alanine przyczynia się ona do uczucia pompy mięśniowej i uczucia pełności mięśni. Główne działanie beta-alaniny, czyli wpływ na wzrost wydolności mięśniowej rozumiane stricte, jako długotrwałej pracy mięśnia, zawdzięczamy jej wpływowi na poziom karnozyny. W klasyfikacji suplementów diety prowadzonej przez Australian Institute of Sport. Beta-alanina zajmuje kategorię A - to oznacza, że jest suplementem o potwierdzonej skuteczności działania.

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
a ile masz lat?

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 474 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5524
najprostrze AAKG moze spelnic Twoje wymagania ;) .. ale to zalezy od podejscia do supla :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
sprzedawca mu powiedzial ze za mocne?
to pewnie odchodzi ze sklepu albo nie lubi szefa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Storm to też stack , ale w połączeniu z Shockiem (tym od pompy) podobno nieźle kopie ,takie słuchy chodzą....
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 696
WILLHELM - 18 lat,

biernol - nie wiem :), ale chyba na 1rwszy raz stosowania takiego stacka to jednak chyba za mocne...

arczi88 - moze i tak ;d ale mi chodzi o odzywe taka do max 120 zl... a storm i shock to ok 200 zl :)

Zmieniony przez - shawn123 w dniu 2008-06-29 13:16:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
za 120zł cyklu nie zrobisz...
1

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 696
WILLHELM - 1 pucha jakiegos stacka to za malo na cykl?, ewentualnie moge przeznaczyc ok 150 zl.

Zmieniony przez - shawn123 w dniu 2008-06-29 13:49:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Najtaniej na pompę to AAKG z Treca, ale wtedy nie masz tam kreatyny
1

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 696
ale ja wole cos w proszku do picia ;p

Zmieniony przez - shawn123 w dniu 2008-06-29 16:32:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5683
to moze cell pump, kosztuje 90zeta i jest dobry
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

STORM czy XPAND?

Następny temat

White floods vs NO Xplode

WHEY premium