SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka nastepna przedtreningowka ? Kofeina nie dziala

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
A z tych dwóch pierwszych które byś bardziej polecił? :) będę mógł po tym spać jak trening robię o 19?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
To wszystko zalezy od czlowieka ja biore jak trening mam o 21,wracam jem i nie mam problemu z zasnieciem...polecam meso lub fury,jacked na mnie nie dziala zrezta w dopingu byl test pw i malo nakogo dzialal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szkoda zdrowia na te wynalazki
Fajnie pobudzał, bez zgonów i dało się usnąć pre z dedicated
Teraz wyszła druga wersja, ale nie wiem, czy dobra, jak poprzednia
Chwalę sobie też mutant madness z pvl
Z popularnych SAW z trec'a też działa i ludzie chwalą
Ja sam zjadłem kilka puszek
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Pod warunkiem że jeszcze coś dostanie pewnego z 1.3, bo meso czy jacked piszą że stara wersja usa itp a wysyłają nowe.

Ze snaem różnie moze być, kiedyś jak jet fuela zarzuciłem to po trzeciej dopiero usnąłem.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
emenems
Szkoda zdrowia na te wynalazki


Podpisuję się nogami i rękami pod tym stwierdzeniem
Kiedyś też myślałem, że potrzebuję pobudzenia. Nox Pumpa od DY z 1.3 ładowałem po 3 saszetki na porcje. Aktualnie stymulanty w postaci słabej kawy zapodaję tylko w pracy. Przed treningiem nie podaję nic. Jestem na redu i stwierdzam że jakościowo treningi nie różnią się od tych na 1.3. A aktualnie mam cięższą sytuację regeneracyną niż wtedy
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Szkoda czy nie ale jak wracam po 12h to nie raz na oczy nie widzę a z siłowni nie zrezygnuje gdyż jako osoba nerwowa tak się odstresowuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12079 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234839
osobiscie tez bym nie celowal w gere i silniejsze stymulanty.
na mnie dobrze dzialal show time 2.0 z ihs jezeli chodzi o stack ktory pobudza.
obecnie stosuje kofeine solo 400mg i jest idealnie.

moze czas zeby zrobic off na kilka tygodni calkowicie od stymulantow?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Ok dzięki wszystkim za pomoc, od czekam chyba jakiś czas i znowu czegoś spróbuję, miesiąc wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Tomq możliwe że masz rację bo teraz po przerwie jak wypilem tego napalma to słabo mnie pobudzilo ale wgl usnac nie mogłem więc Chyba faktycznie kupię jakieś aakg na pompę a kofeinę będę oddzielnie przyjmował czy coś takiego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12079 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234839
zrob off na 2 tygodnie od stymulantów, a pozniej zacznij od 100-200mg na porcje by lekko pobudzilo, podtrzymalo stan czuwania, bez oczekiwan jakiegos konkretnego kopa:)
tylko z kawy tez by trzeba bylo na razie zrezygnowac, co w przypadku osob, ktore pija kawe bo ja lubia, jest czasem problemem%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

paracetamol przed treningiem

Następny temat

BCAA.

WHEY premium