SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka max dawka thermo speed?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 133
Czytalem duzo o skutecznosci thermo speeda olimpu. Jednak kazdy kto zauwazyl dobre efekty pisal ze bral dawki wieksze niz podaje producent. Napiszcie jakie dawki przyjmowaliscie i przy jakich waszych wagach poczatkowych. Ja waze 86 kg i myslalem ze 4 kapsulki dziennie bedzie ok.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
nie na kazdego wszystko działa jak powinno ale ja jestem za suplami zza oceanu np nitrobolon dla mnie to szajs dopiero jak wzielem NO CRE X3 byłem zadowolony a podobnej klasy suple

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Zaczynamy zawsze od 2 kaps dziennie.Max dawka to 6 kaps w 3 porcjach.
Na jednych dziala 1 kapsulka,a na innych dopiero 6 kaps+tussi.Zalezy od organizmu.Obserwuj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 133
Dzieki, a powiedz mi jeszcze jedno tussi?? nie wiem co to jest stosuje sie to z thermo dla zwiekszenia efektu? Wybacz mi moja laikowata wiedze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Tussipect = 1 tabletka zawiera 15 mg chlorowodorku efedryny.
Laikom nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Flov86 jeżeli kiedykolwiek miałeś coś z sercem, biegasz długie dystanse, nierówne tętno to ukończysz cykl TSE, ale nogami do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Cykl TSE?

Chyba Ci sie pomylilo z ECA.
Zaczynamy od 2 kaps dziennie - 1 porcja to 1 kapsulka.

Osoby,ktore maja wysokie cisnienie,problemy z tarczyca(mialam klientow z tym problemem),sa nadmiernie pobudzone i wiadomo ciaza,laktacja - nie powinny przyjmowac.
Thermospeed ma duze dawki kofeiny,wiec bedzie podnosic cisnienie,ale zeby kogos zabilo?Bez przesady!
To nie efedryna,tylko kofeina z synefryna i tyrozyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
danutha ja nie mam żadnych z tych dolegliwości a kumpel ratował mnie sztucznym oddychaniem po przebiegnięciu 6 kilometra... Nie ma co się oszukiwać te fatburnery to legalna forma dragów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Zanim wezmiesz jakikolwiek preparat z duza dawka kofeiny,powinienes odpowiedziec sobie na pytanie,czy masz problemy z cisnieniem lub tarczyca.

Zalezy o jakich fat burnerach mowisz.TSE akurat nalezy do jednych ze slabszych.Na rynku jest szeroki wybor,jesli chodzi o termogeniki.Jedne zawieraja tylko kofeine,inne dodatkowo substancje stymulujace osrodkowy uklad nerwowy.Zapewniam Cie,ze TSE nie ma takich substancji,a Twoje przygody po zastosowaniu TSE prawdopodobnie byly nastepstwem wczesniejszych problemow zdrowotnych.


Zmieniony przez - danutha w dniu 2007-04-23 11:16:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
danutha przeczytaj moje wypowiedzi https://www.sfd.pl/thermo_speed_extreme-t328830.html

Nie miałem żadnych problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Jestes wyjatkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 133
Wroce sie jeszcze do tego tematu. Jezeli bede przyjmowal dawke TSE 2 kapsulki dziennie to do kazdej porcji (1 tabletki) mam brac 1 tabletke tussi? Wyszedlem z wojska niedawno i wracam na silownie ale kupilem sobie TSE i l- karnityne bo chcialem przyspieszyc spalanie "bagażu" ktory przywiozlem ze soba z wojska ;/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamiana orbitreka na bieganie - prosze o pomoc!

Następny temat

Witaminy do śniadania i?

WHEY premium