SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyna na 1 cykl?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Jeśli chodzi o dietę i trening,wiem o tym.Rozumiem,że może być w nich wszystko.Mam kolejne pytanie...Chodzi o to że z moich obliczeń wynika,że jeśli bym brał 8 kapsułek dziennie tak jak pisze na opisie w sklepie sfd na cały cykl 6 tygodniowy potrzebowałbym 336 kapsułek.Nie sądzisz,że to trochę za dużo? Potrzebuje jakiejś porady dot. ile kapsułek musiałbym zażywać na cały cykl.Z tego co wiem to potrzebna jest to tego moja masa(około 70kg).

Zmieniony przez - Nicramus w dniu 2014-01-09 23:28:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3677
w dni treninigowe 2x po 5gram
w dni nietreningowe 1x 5gram

sprawdź ile ma jedna kapsułka bo mi się nie chce szukać i przelicz ;)

Zmieniony przez - starszy122 w dniu 2014-01-09 23:30:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 649
Masz kilka sposobow ale ja przy wadze 85kg bralem 3 przed treningiem i 2 po w dni treningowe, a w nie 3 naczczo. Tobie bym radzil 2 przed treningiem i 2 po treningu, a w dni nietreningowe rano 2-3 ozywiscie naczczo. I przy tym mnostwo wody bo siada na nery konkretnie przez pierwszy tydzien

~~~~~~~~~~~~~~~~MASA~~~~~~~~~~~~~~~~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
4 kapsułki to mniej więcej 5g wiec:
DT 2x po 4 kapsy
DNT 1x 4 kapsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3677
dokładnie tak jak wyżej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
starszy122: Według tego co napisałeś wychodzi mi 240 kapsułek,czyli na pełny cykl wydałbym około 50-60 zł.

Markiz: Według tego co ty piszesz jesli w dni nietreningowe brałbym 3 wyszło by mi 142 kapsy a jesli 2 to 110 kaps czyli ogólnie to wydałbym koło 20-30 zł,zalezy gdzie bym kupował.Nie wiem co byłoby rozsądniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3677
Rozsądniejsze jest branie sprawdzonej-optymalnej dawki DT 10g i DNT 5g przez okres 8 tyg z przerwą od krety 6-8 tyg inaczej to mija się z celem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
nie masz kasy to kup sobie scitec 100% creatine 500g to około 30zł
a jak sądzisz że weźmiesz połowę dawki bo wyjdzie taniej to daleko nie zajedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 649
Ludzie k***a 10g krety to max ile mozna przyswoic a przy jego wadze jaki jest sens nasycanie go skoro to czego nie przyswoi a przy takiej wadze podejrzewam ze masy miesniowej rozbudowanej nie ma. Tylko sie nadmiar krety w kreatynine przeksztalci i obciazy organizm ktory energie zamiast na wzrost miesni przeznaczy na pozbycie sie kreatyniny z orgamizmu. 10g jest max ale im mniej wazy zapotrzebowanie spada!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~MASA~~~~~~~~~~~~~~~~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Starszy: Jeśli mój cykl trwałby 6 tygodni z przerwą również 6 tygodni,to też nic nie osiągne,oczywiście z optymalną dawką taką jak podałeś?

rabarbar:ten scitec 500g wystarcza na cały cykl?

Markiz: Wydaje mi się że chyba masz racje,ale to wy się tutaj znacie lepiej.


Zmieniony przez - Nicramus w dniu 2014-01-09 23:53:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Stak

Następny temat

kreatyna hi-teca

WHEY premium