SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyna na 1 cykl?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Ok i ile g dziennie ile w dni treningowe itd..? Odczytam dopiero jakoś z rana bo ide spać,Siema.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 649
18 lat to zly wiek na kreatyne ? Wiem ze jest to zwiazane z rozbudowa kosci bo slyszalem ze ppdczas dorastania sa sklonnosci do przyrastania bicepsa do kosci lokciowej czy jakos tak przez to ponoc nie mozna brac wczesnie krety ale czy to prawda to nie wiem

~~~~~~~~~~~~~~~~MASA~~~~~~~~~~~~~~~~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 649
Jezeli proszek to 5g w dni nie treningowe naczczo a w dni treningowe 5g przed treningiem i 5 gram po treningu. 5 g to mniejwiecej jedna lyzeczka mala

~~~~~~~~~~~~~~~~MASA~~~~~~~~~~~~~~~~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
Nicramus
Może po prostu ją doskonale?

No to powodzenia w doskonaleniu

Markiz napisał w profilu że ma 16 lat
Teraz napisałeś żeby brał 5g w DNT i 2x 5g w dni DT czyli to samo co podałem wcześniej, a na drugiej stronie stwierdziłeś że:
Markiz
Ludzie k***a 10g krety to max ile mozna przyswoic a przy jego wadze jaki jest sens nasycanie go skoro to czego nie przyswoi a przy takiej wadze podejrzewam ze masy miesniowej rozbudowanej nie ma. Tylko sie nadmiar krety w kreatynine przeksztalci i obciazy organizm ktory energie zamiast na wzrost miesni przeznaczy na pozbycie sie kreatyniny z orgamizmu. 10g jest max ale im mniej wazy zapotrzebowanie spada!!!


To się teraz zdecyduj bo się sam zakręciłeś :D

Zmieniony przez - rabarbar88 w dniu 2014-01-10 00:57:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Tak mam 16 lat,ale za miesiąc kończę 17.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Megabol - tania i dobra (zajadam od lat i jestem bardzo zadowolony)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Byłem w sklepie i niestety Vitalmaxa nie ma,jak i SFD,zostaje mi zamówić na sfd.Tylko tak z vitalmaxa jest kretka 300g czyli idealnie dla mnie na cały cykl,a z SFD 250g lub 400g więc chyba zainwestuje w Vitalmaxa.

Mam takie pyt. Gdybym ze znajomymi zamówił 2-3x tą samą krete tzn dla mnie i 2 kumpli,za przesyłke płacę 1 razowo czy za każdą krete osobno?

Zmieniony przez - Nicramus w dniu 2014-01-10 14:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
Nicramus
Mam takie pyt. Gdybym ze znajomymi zamówił 2-3x tą samą krete tzn dla mnie i 2 kumpli,za przesyłke płacę 1 razowo czy za każdą krete osobno


Tu masz wszystko napisane:
https://sklep.sfd.pl/Wysylka.aspx 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 649
Rabarbar chlopak chcial cykl 6 tygodniowy nie jest trudno obliczyc ze przy trzech treningach na styk mu starczy krety. A jezeli chodzi o ilosc to proponuje ci zrobic cykl na krecie w tabsach olimpu mega tabs i przetestuj wpieprzanie w dt 8 kapsulek i rano 4 tabie czopy wpierdzielac tym bardziej ze cenowo pochlanianie takich ilosci tabletek jest najzwyczajniej wyrzucaniem hajsu w bloto...

~~~~~~~~~~~~~~~~MASA~~~~~~~~~~~~~~~~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 515 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18775
Ty to chyba jakiś niepełno sprytny jesteś :)
Liczy się ilość kreatyny a 4 kapsy to 5gram na porcje i tyle się bierze sam też stosowałem.
Po za tym czytaj to co piszesz bo się zakręcasz co raz bardziej.

Zmieniony przez - rabarbar88 w dniu 2014-01-10 17:06:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Stak

Następny temat

kreatyna hi-teca

WHEY premium