SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka kreatyna na 1 cykl?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Z kapsułek olimpu zrezygnuje,kupie sobie vitalmax,wyjdzie mi taniej.https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis222.html

Jutro podejde jeszcze do innego sklepu bo sie dowiedzialem ze jest jeszcze jeden i jak bedzie to kupie i mam jeszcze takie 1 pyt.Dziś miałem trening i czy moge jutro już zacząć brać,czy muszę czekać do dnia treningowego czyli Poniedziałku?

Zmieniony przez - Nicramus w dniu 2014-01-10 18:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 649
Nawet lepiej gdybys zaczal brac odrazu(ale skoro w sobote kupisz to i tak najwczesniej w niedziele rano bo musisz byc naczoczo) czyli pierwsza dawka 5 g w niedziele. Jezeli chodzi o sposob przyjecia to polecam ci na lyzeczke i do buzi, popijasz sokiem najlepiej winogronowym, mozesz oczywiscie popijac woda. Co do soku rozchodzi sie tu o glukoze bo pobudza ona produkowanje insuliny, ktora odpowiada za transport kreatyny do miesni. Sok z winogron jest czesto polecany ze wzgledu na duza zawartosc saharydow i mala kwasowosc ktora to powoduje przedwczesny rozpad kreatyny na bezuzytezna kreatynine.

~~~~~~~~~~~~~~~~MASA~~~~~~~~~~~~~~~~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Ok,rano naczczo,a pózniej przed czy po treningu?Wydaje mi sie ze po,jesli tak to tez nie moge po treningu nic jesc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 649
30 minut przed treningiem i bezposrednio po

~~~~~~~~~~~~~~~~MASA~~~~~~~~~~~~~~~~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
czyli ze w dni treningowe rano nie brać tylko przed i po treningu?

Zmieniony przez - Nicramus w dniu 2014-01-10 23:56:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3677
bierz rano i przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 649
Wszyscy prkducenci bez wyjatku polecaja przed treningiem 30monut i po bezposrednio, ze wzgledu na to iz po treningu miesnie sa bardzo ukrwione przez co wieksza ilosc kreatyny bedzie w stanie do nich dotrzec. W dzien treningowy nie bierz rano- tu chodzi o to zeby kreata dala ci kopa i chec do treningu, rano tylko w dni nie treningowe, taka jest moja rada(i wiekszosci osob ktore troche na temat kreatyny wiedza).
Pozdrawiam i czekam na sprawozdanie po skonczonym cyklu :p

~~~~~~~~~~~~~~~~MASA~~~~~~~~~~~~~~~~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 446 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3677
Nie chcę niepotrzebnie nabijać postów więc nie będę polemizował z tymi niby faktami które przedstawia kolega Markiz ;)
Moją opinię znasz. Zrobisz jak będziesz uważał, a bez względu na to o jakich porach będziesz zażywał krete, różnic nie odczujesz .

Pozdro

Zmieniony przez - starszy122 w dniu 2014-01-11 15:33:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4803
LOOL :D j**łem... XD Poprostu dyskusja jakbys mial wbic jakis potezny srodek w dupsko, kup sobie mono jakies mozesz VITAMAXU ludzie ogolnie chwala... i nie spinajcie dupy od tego nie umrzecie loool :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 651
Ok,dzieki wszystkim za rady.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Animal Stak

Następny temat

kreatyna hi-teca

WHEY premium