SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka dieta dla aktywnego fizycznie ?:)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1157

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1861


Witam.Od 10 lat trenuje piłkę ręczna jak wiadomo do tego sportu potrzeba trochę masy, a ze
jestem ekto nie mam łatwo z masa w dodatku trenuje codziennie co najmniej 2 h do tego dochodzą sobotnie mecze.
Siłownia w ramach treningu x 2 poniedziałki i czwartki do tego ćwiczę w domu bo tez mam trochę sprzętu. Moje pytanie brzmi jaka dietę zastosować
aby przyszły oczekiwane efekty i jaki trening zastosować?Treningu w poniedziałki i czwartki zmienić nie mogę bo to trener ustala ĆWICZENIA ,niestety.
Ćwiczenia w pon i czw to wyciskanie leząc , przysiad , Podciąganie sztangi do brody ,2 ćwiczenia na brzuch [ na ławce skośnej i na materacu z 2 piłkami lekarskimi]
, Wyprosty tułowia na ławeczce z obciążeniem , podciąganie , wyciskanie na suwnicy po tych ćwiczeniach [ każde ćwiczenie 3 serie ] idziemy na hale trenujemy 45 min
i schodzimy znowu na siłownie i robimy to samo co wczesniej tylko ze wszystko po 2 razy a nie 3.
Wcześniej nie stosowałem jako takiej diety tylko jadłem tak aby nie byc głodnym w czasie treningu.

Ps.Czytalem podwieszone.

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek : 20
3) waga/wzrost : 80 / 192 cm
4) staż treningowy : 2 lata w ramach treningu
5) cel cyklu : masa później siła
6) stosowane już wcześniej suplementy : kreatyna , białka
7) stosowane wcześniej spalacze : --
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od : --
9) ilość dni wolnych od kreatyny : 90
10) informacje na temat diety (rozkład b/ww/tł na kg masy ciała, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11) przewidziane finanse na cykl :
12) uwagi i sugestie :
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
dieta z dodatnim bilansem i tyle
musisz tylko w zapotrzebowaniu uwzglednic aktywnosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1861
A co jesc zeby nie byc głodnym na tym 2 godzinnym treningu ? kiedy jem twaróg to po godzinie juz chce mi sie jesc ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
musisz jeśc ogólnie wytarsczająco aby nie odczuwać głodu przez cały dzień jesli bedziesz niedożywiony nioc z ttego nie bedzie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1861
A jaka bedzie dla mnie najlepsza proporcja b/ww/ tł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
powiedzmy 2g białka
tł ok 1,4g
reszta ww

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja oczekuję profesjonalnej odpowiedzi.

Następny temat

dieta redukcyjna

WHEY premium