SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka ławka z wyciągiem ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3221

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 309
Mam ławkę Tu wprowadź tekst linku... i ją bym wybrał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 740
Chciałem ja zamawiać, lecz 27 dni na wysyłkę mnie nie urządza. W Polsce będę za 3 tyg na 3-4 dni tylko :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 309
Zawsze możesz wziąć płatność przy odbiorze, a jak zobaczysz że nie ma szans na zrealizowanie zamówienia przed zakończeniem pobytu to poprostu nie odbierzesz, a kupisz coś co jest dostępne od ręki. Ewentualnie tą Tu wprowadź tekst linku... ja jej nie kupiłem tylko że względu na przykręcane mocowanie dodatków. Kumpel ją ma i mówił że jest w porządku. Dostępna chyba od ręki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
To masz dwa wyjścia. Albo/ zamówić do miejsca w którym będziesz za te 4 tygodnie, oczywiście po konsultacji że sklepem, bo mogą nie realizować zagranicznych wysyłek. Ewentualnie zamówić inny model.
Forma płatności w sklepie raczej nie powinna mieć znaczenia jeśli idzie o czas oczekiwania, przynajmniej w przeliczeniu na tygodnie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Lolek9496
Chciałem ja zamawiać, lecz 27 dni na wysyłkę mnie nie urządza. W Polsce będę za 3 tyg na 3-4 dni tylko :/
Oni taki piszą od dwóch lat zamawiałem dwa late temu i rok temu coś od nich to taki czas wysyłki był podawany a sprzęt zawsze docierał w tygodniu , bardziej chyba chcą sie zabezpieczyc dłuższym czasem niz jakby w czasie pandemii miało się coś opóźnić i zeby im ktoś problemy robił ( od startu pandemii tak wydłuzyli czas realizacji) więc albo na ryzyko i zamawiasz licząc że wyślą wcześniej albo jak wyzej kolega pisze to zamów z odbiorem w sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 740
luka3451
Zawsze możesz wziąć płatność przy odbiorze, a jak zobaczysz że nie ma szans na zrealizowanie zamówienia przed zakończeniem pobytu to poprostu nie odbierzesz, a kupisz coś co jest dostępne od ręki. Ewentualnie tą Tu wprowadź tekst linku... ja jej nie kupiłem tylko że względu na przykręcane mocowanie dodatków. Kumpel ją ma i mówił że jest w porządku. Dostępna chyba od ręki

Zastanawia mnie ten filmik :



Czy gościu coś źle złożył Czy tak się po prostu dzieje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Fakt że siadal nie z tej strony ale wg mnie nie powinno się tak dziać

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 309
Widać, że czerwone elementy źle skręcone, u mnie taki efekt nie występuje a nawet pod obciążeniem ponad 120kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
tak nie powinno być, wtedy do producenta piszesz z wyjasnieniem, już kiedyś się wypowiadałem na ten temat, ławka coś żle skręcona lub za duże otwory ktoś zrobił, ale to z włożonymi samymiu śrubami nie powinno się przesunąć nawet bez dokrecania

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Daj znac czy coś w końcu załatwiłeś czy to kolejny producent który olewa klientów . Jeśłi nic nie ugrałeś i musisz sobei jakoś radzic z takim sprzętem to ja bym zrobił otwory w w tych miejscach gdzie są te podłużne naciecia trzy ( koło śrub na profilu ) i tam wsadził dwie śruby albo jedną a konkretną aby ustabilizować całą ławkę . Ustaw w prawidłowej pozycji , zaznacz punkty i po robocie . Będziesz miał przynajmniej pewnosć że jak siądziesz na łąwkę z większym ciężarem to ci nagle nie odjedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia w domu bez sprzętu z przepukliną

Następny temat

Trening w warunkach domowych

WHEY premium