SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka - pomoc

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 634

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
Witajcie. Jestem nowy na forum i zamierzam zacząć przygodę z " pakowaniem " ;] Szukałem na allegro ławek i trafiłem na przyzwoite zestawy za dobrą cenę, ale mam problem. Ławka :
http://allegro.pl/super-zestaw-tytan-30-kg-lawka-3401-gryf-wyciag-i1936130480.html 
Zestaw zawiera gryf prosty i 4x5kg ŻELIWNEGO obciążenia, natomiast o 20zł droższa ławka :
http://allegro.pl/zestaw-50-kg-lawka-3401-gryfy-obciazenia-silownia-i1939854595.html
Składa się ona z 35kg obciążenia ( nie żeliwne ), prostego gryfu i dwóch gryfików ( hantelek ). W domu mam jeszcze jednego hantelka, lekko gięty gryf i kilkanaście kg obciążenia ŻELIWNEGO. Czy jeśli kupiłbym tą drugą ( nie żeliwne ), to nie będzie przeszkadzało to, że założę na sztangę kilka żeliwnych i kilka innych ?
PS nie wiem czy dość zrozumiale to napisałem ;]

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
Powiem tyle co wiem
Dobre firmy w miare ceny laweczek to Marbo,HMS,Kelton... A o firmach z tych linkow nie slyszalem nawet to nie pomoge, polecam te 3 ktore wymienilem, mam HMS z 2009 i jak nowa wyglada do tej pory

SOG za pomoc mile widziany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 160
Ale co mi po samej ławce ? Od patrzenia na nią nie urosnę ani nie stanę się silniejszy :] Nie ważę dużo, bo tylko 53kg przy 173cm wzrostu, ale rosnę cały czas, bo dopiero 14 lat mam. Moje pytanie tylko polegało na tym, czy nie ma problemów z założeniem na raz obciążenia żeliwnego i kompozytowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
niema

SOG za pomoc mile widziany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Mawashiego

Następny temat

krotkie pytanie szybka odpowiedz!

WHEY premium