SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zmierzyć biceps??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 45847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Bzdura. Wystarczą 5-cio kilowe ciężarki, ale trzeba systematycznie ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja zaczynalem z pulapu 27 cm w pierwszym roku mialem 34,5 - 35 a w 2 roku do 38,5 doszlo

zalezy jescze jaki kto ma % bf !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
a ja zaczynałem mając chyba 34 a teraz mam zaledwie 44.
2

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no przy wzroscie 192 44 nie wyglada az tak imponujaco jak u czliweka co am 175 heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5282
no tak u takiego małego korbola nawet 40 wyglada imponująco dlatego mnie to nie rusza a wrecz śmiesza mnie takie teksty ....a z drugiej strony przy moim wzroście nawet 50 w bicu dla niektorych bedzie słabo wyglądało. Szczerze mówiąc ostatnio nie robie rąk w ogóle bo po co, stron menem i tak nie zostane a kaleką zostac nie chce. Rozmawiałem ostatnio z facetem , który miał tyle u szczytu formy, terez jest w wieku mojego ojca, jest niski, może 170 cm , mówił ze nawet nie mógł sie po plecach podrapać i takietam , no i zastanowiłem sie troche nad tym . 48 wystarczy mi w zupełności , a z moimi zaległościami w braniu odżywek m yśle ,że nie bede miał z tym problemu

..........

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
eee to znaczy ze 175 to maly korbol ? kufa a juz myslalem ze wreszcie jestem chociaz sredni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja tez mam 175
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
ja mam 177 a w dowodzie 178 - mama powiedziala ze urosne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Ja też mam coś koło tego i faktycznie czuję się jak kurdupel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1859
Zupelnie niepotrzebnie - to jest wzrost sredni wiekszosc lasek nie przewyzsza tego wzrostu wiec sie nie ma co martwic (gorzej jak szpilki zaloza). zreszta ja do 3 klasy liceum mialem jakies 1,55 m wiec chyba nie musze mowic jak sie ciesze ze swojego wzrostu - poza tym wiekszosc kumpli ma tyle wzrostu wiec czuje sie normalnie ale jakbym mial juz 173 (moij brat tyle ma) to juz jednak niby tylko 4 cm ale juz nisko wyglada ale i tak nie ma na co narzekac...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzywki na mase

Następny temat

Krótka szyja:(

WHEY premium