SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 794
witam mam 17 lat i waze 65kg 175 cm wzrostu i chcem wziasc Omnadren pomozcie dobrac jakis cykl i napiszcie mi cos o tym bo znacie sie lepiej zapewne od moich kumpli, jakie sa skutki uboczne i jak to brac ? z gory dziekuje. pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1591
leonstar dokladnie wyjoles mi to z ust:P kup se jakies odzywki i zastosuj porzadna diete, sam niedawno bylem juz na skaraju wziecia kosku bo mi lapa nie chciala rosnac i wogle malo roslem, ale pogadalem z kolegami poczytalem forum , zaczlem kombinowac z jedzeniem i ruszylo znowu ;]

>>W sekunde możesz wygrać albo przegrać runde<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1591
Ja ci radze zebys sie bardzo dobrzer zastanowil nad braniem tego gowna... zreszta kazdy koks to gowno i od razu ci odradzam brania tego zreszta masz dopiero 17 lat i rosniesz jeszcze.. pocwicz do 20 roku na odzywkach i dobrej diecie i wtedy cos wes... taka jest moja rada

>>W sekunde możesz wygrać albo przegrać runde<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
17 lat to za mało zapraszamy za rok

Na ten czas skoncentruj się na diecie - jedz co 3h zbilansowane posiłki, kup kreatyne i magnez.. możesz uzupełnić diete gainerem. Nic więcej nie potrzebujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 794
Dzieki za rade ale cwicze juz dlugo i bym sie czyms podbudowal :) czekam na inne porady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
jak juz sie tak uparles na koksy to lepiej zapodaj tescia samego! (prologat niezly na mase )

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Przedstaw nam tu zatem swoje podejście do tego sportu. Jeżeli będzie poważne to pogadamy dalej..

1) jak wygląda twoja dieta
2) jaki rodzaj treningu wykonujesz
3) jaki jest twój staż
4) jak wygląda suplementacja
5) co wiesz na temat dopingu (poszczególne środki, ich przeznaczenie, skutki uboczne i zapobieganie im itp)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
e-lite ,przeciez on napisal ze niewie jakie sa skutki uboczne i jak sie to bierze,ajk bys mial przeczytanych 14 postow terz bys nic niewiedzila.
Chlopaku poczytaj troche o sterydach i sie odezwij czy nadal chcesz to brac, najbardziej przekonujacy argument to ginekomastia, pewnie neiwiesz co to jest ,ale ja ci powiem, jesli an to zachorujesz beda ci suty rosly jak u krowy i bedziesz mial cycki jak kobieta.Zastanow sie dobrz.Skutkow ubocznych jest jeszcze duzo duzo wiecej.Ale dal mnie ten jest najgorszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 496 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38036
65 kg i omka? neeee tak se ne da normalnie

Give a dog a bone
Leave a dog alone
Let a dog roam and he’ll find his way home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jak weźmiesz mimo rad kolegów którzy sie na tym znają to zrobisz sobie dużą krzywde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
Twoja glowa bedzie jak balon, dzinsy oblegac beda twoje nogi niczym lateksowe spodnie nogi Janet Jackson, bedziesz rosl w sile, az przestaniesz brac, po czym balonik peknie, a z ciebie zostanie tylko flaczek.
PS: Odpusc sobie omke, bedziesz wygladal (jak mowi moja kobieta) jak maciora.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 794
Wiem co to ginekomastia, duzo niby wiem o koksach ale nie bralem to czyli nie wiem i dlatego wole zebyscie doradzili a co do tego ze malo czytalem czytalem duzo ale tu nie bylo tematow o Omce a ja chcialem wlasnie o niej sie dowiedziec. Wiec co mam wziasc zeby bylo dobrze ale malo skutkow ubocznych pozatym ja nie chcem brac duzo chcem troche przytyc do 75 kg moze 80 kg i sie lepiej wyrzezbic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PILNE

Następny temat

POMOCY!! problem po TESTOSTERONIE

WHEY premium