SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl jak zacząć

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2157

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

68

Wzrost

177

Obwód ramienia

36

Obwód klatki

103

Obwód uda

51

Obwód talii

78

Staż na siłowni

3-4

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

bez diety

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

0

Opisz swój plan treningowy

masa

Cel cyklu

masa sila

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

słaba

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
Witam mam 18 lat warzę 68 kg i wypycham na klatę 130 kg na raz wcześniej brałem trochę odżywek firmy track (Jabłczany)mój staż na siłowni to około 3-4 lat z przerwami mam zamiar wziąć teścia, do dyspozycji mam test 100 Grecki jak go dawkować (to by był mój pierwszy cykl nigdy z tym doczyszczania nie miałem). Proszę powiedzcie mi z czym to mam połączyć i co do tego mam brać z góry dziękuje

Zmieniony przez - nowy123456 w dniu 2014-09-20 10:28:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2407
masz odniesienie...zeby bylo ci latwiej i teraz pomysl czy tyle zjadasz dziennie ,a otrzymasz odpowiedz dlaczego nie rosniesz tak jakbys chcial...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
A jak wygląda twoja dieta?

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21775 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Daruj saa. Pilnuj diety i ćwicz regularnie bez przerw.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
Diety nie mam cwicze teraz 6 miesięcy bez przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
aha diety nie masz,cwiczysz zaledwie 6miesiecy(pewnie jeszcze sie uczysz jak wykonywac poprawnie cwiczenia) i juz Ci sie spieszy?co Ci dadza saa skjoro nie masz podstaw?NIC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Na szybko nie ma nic sensu. Daj sobie jeszcze czas. Masz 18 lat. testosteron w Tobie zaczyna buzować a Ty chcesz już coś bić. Poczekaj Kilka lat. poćwicz ze 2 lata bez przerw. Wtedy bij, narazie robisz progres. W razie stagnacji zmień trening. SSA to ostateczność gdy wszystko jest dopiete na maxa. A pieniadze ktore chcesz przeznczyc na cykl, przeznacz na dobra diete przez miesiac a efekt bedzie nawet lepszy niz po SSA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
6 miesiecy bez przerwy a tak to z 3-4 lata.A jak dawkowac testa 100 i kiedy zrobić odblok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 509 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14294
Bez dopietej diety daruj saa bo nie wykorzystasz środków w 10‰.

Dąż do celu, gdy wszyscy jeszcze śpią.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2407
ja wzialem sterydy pierwszy raz jak mialem 21 lat,zero pojecia o diecie i podobne wymiary co ty i wiesz co? DO DZIS ZALUJE ZE NIE POCZEKALEM...erwsze-dieta,po drugie-trening,po trzecie-suplementacja jak to ogarniesz to pomysl o sterydach...moje prywatne zdanie- minimum 25 lat ,minimum kilka lat stazu,i conajmniej 40cm w reku...(ktore bez problemu wypracujesz z dieta i suplami)pozdro...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68
rzeglarz a jakie suple mi bys polecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
jakie saa,jakie suple?po co sie pytasz go jakie suple skoro przed tym napisal dwa najwazniejsze punkty?naprawde wez sobie do glowy ze podstawa to odzywianie a suple to dodatek...skoro nie bedziesz dostarczal odp ilosci kcal to jak chcesz rosnac?!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy badania?

Następny temat

Pierwszy cykl - przygotowania

WHEY premium