SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak zacząć?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
Chlopie, po pierwsze chcesz wziac steryd, ktory pod wzgledem skutkow ubocznych plasuje sie w czolowce. Po drugie, nie zbudujesz 15 kg masy i jednoczesnie sie wyrzezbisz. Albo rybka albo akwarium. Czy dla ciebie 15 kg to niewiele? Omka zaleje cie woda, spuchniesz,a po cyklu, jak ci sila spadnie, to bedziesz mial takie z***... samopoczucie, ze bedziesz obwinial kazdego na tym forum ze napisal ci rozpiske. Dam ci rade, przypatrz sie kolesiom, ktorzy biora omke, ale nie tylko jak sa na cyklu, ale jeszcze 3 m-ce po. Wtedy zrozumiesz o co mi chodzi.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 794
to doradzisz mi cos od siebie? zamiast omki? zeby byly male spadki? ale nie chcem tez zeby matka sie zabardzo nieskapnela dlatego nie chcem duzo brac. Mam strasznie mocna przemiane materii i ciezko mi zdobyc mase bo nawet podczas duzego obiadu juz w polowie jedzenia chce mi sie srac :) a mety nie chcem tez fu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Gościu koks nie jest dla ciebie. Idź do działu odżywianie ułożą ci diete potem możesz odwiedzić dział suplementy.. nie wykazujesz podstawowej wiedzy oraz jesteś niepełnoletni zatem żegnamy.

https://www.sfd.pl/search.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
Po pierwsze wypelnij profil. Po drugie jestes za mlody na koksy!!! Jesli wezmiesz koksy teraz, gwarantuje, ze bedziesz siegal po nie zawsze (chyba ze wyladujesz w szpitalu). Po trzecie, zajrzyj do dzialu "trening", uloz sobie trening, albo popros kogos bardziej doswiadczonego zeby ci ulozyl. W twoim wieku mozesz liczyc na dobre przyrosty bez SAA. Jak jednak sie zdecydujesz, a kiedys bedziesz zalowal, wspomnij tych wszystkich, ktorzy ci odradzali.

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 794
Ok dzieki, ale ja mam trening i reszte juz nic nie idzie , Moze zakupie gainera na poczatek i zobacze jak bedzie. pa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Chłopie jak ci nic nie idzie to sprawdz dietę!!!

Jak masz niedobór kaloryczny to nie dziwota,że nic Ci nie idzie.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
A ja jestem za Banem dla osób niepełnoletnich!

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2635 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29096
Uriel, wprowadz tego bana ale za 3 dni, ok???

Out of range.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1591
leonstar dokladnie wyjoles mi to z ust:P kup se jakies odzywki i zastosuj porzadna diete, sam niedawno bylem juz na skaraju wziecia kosku bo mi lapa nie chciala rosnac i wogle malo roslem, ale pogadalem z kolegami poczytalem forum , zaczlem kombinowac z jedzeniem i ruszylo znowu ;]

>>W sekunde możesz wygrać albo przegrać runde<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PILNE

Następny temat

POMOCY!! problem po TESTOSTERONIE

WHEY premium